Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerinettek mit csináljak? (14/f)

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerinettek mit csináljak? (14/f)

Figyelt kérdés

Van egy lány aki bejön nekem.El szeretném mondani neki,de nem facebookon hanem szemtől-szembe,csak nemtom hogy hogyan hívjam el,és mondjam meg neki...

Remélem tudtok segíteni, és normális válaszokat adni. Előre is köszi. Am a lány 13.


2011. aug. 15. 21:27
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
Ugyanez volt nekem tavaj nyáron. Én a csajt félrehívtam, megmontam neki, hogy tetszik nekem, de aztán nem lett semmi. Az elso kapcsolatom egy bálban kezdodott. 3 fiúnak és 4 lánynak kellett volna lennie, de csak 2 csaj jott el és pont az nem jott, aki tetszett nekem. Egy másik lánnyal sokat táncoltam, beszélgettunk, alig egy hét múlva osszejottunk. Szóval szervezz egy nagyobb bandát (kb. ugyanannyi fiú lány) és menjetek el valahova, lehetoleg ne olyan helyre ahol nem hallani semmit a zenétol. Hívd el táncolni, és akkor mond meg neki hogy mi a szitu. Ha bejon neki ez a szitu, akkor olyat csinálhattok amit holnap megbántok =). LÉNYEG: ne FBn kezdeményezz, hanem mindent éloben. Soxerencsét.
2011. aug. 15. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
Írd eszt neki f@szbukon: "Szia! Lenne kedves velem találkozni?........." Aztán a randin mond neki h bejön neked.
2011. aug. 16. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
egyetértek 21:32 vel. Ne látszódjon rajtad hogy félsz, esetleg ideges vagy, a csaj díjazni fogja hogy egy ilyen szituban bátor vagy. szóval sok sikert a lányhoz!;) 13L voltam :"D
2011. aug. 16. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:

Semmiképpen ne facebook-on!!!!!! Inkább ha találkoztok, gondolom egy a baráti társaságotok, és mondja,hogy neki most haza kell mennie, menj utána egyedül és mondd neki, hogy hazakíséred, közben beszélgessetek, de ne térjél rá egyből a témára, ha már kb. 5-6 házzal az ő házuk előtt vagytok mondd csak el neki mit érzel. És az alatt az idő alatt amíg hazaértek majdcsak kialakul valami, ha viszonozza az érzést adj egy puszit az arcára mielőtt elköszöntök egymástól! következő talin már amikor taliztok is lehetne puszi, aztán majd kialakul minden..

Remélem segíthettem egy kicsit! Sok szerencsét!:)

16/L

2011. aug. 17. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:

Semmiképp ne facebook-on valld be az érzéseid !

Ilyet csak a nyomik csinálnak !

Hívd el valahova egy buliba,kávézóba stb. és beszélgessetek.. az elején lehet,hogy még nem is kéne elmondanod,majd ha jobban megismerted:)


DE,a legjobb este vagy szürkületkor találkozni:)

mert a sötétben annál jobb nincs mint hogy azt mondod neki,hogy gyönyörű a szeme,vagy a haja. Csinos a ruhája stb.:)


Csak szép lassan és fokozatosan:)

Sok szerencsét:)


Üdv: K

14/L

2011. aug. 18. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
szerintem szemezgess vele és mosolyogj.És ha elég bátor akkor majd ő fog kezdeményezni vagy félre hívni.Ha nem akkor menj oda hozzá amikor egyedül van.de ne rohand le azzal hogy szia.bejösznekem..szal érted. hanem kezdj el vmiről beszélni.remélem sikerül;)
2011. aug. 18. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:

Osztom az utsó véleményét :) Nincs is annál romantikusabb, mint amikor fúj a szél, sötét van és hűvös, átöleled és megdicséred, hogy milyen gyönyörű! :)

16/F

2011. aug. 18. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:

10:59 vagyok.

Utsó alatt a 10:42-t értettem, csak le vagyok maradva :D

2011. aug. 18. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
Szerintem, ha tényleg nagyon tetszik neked, és már egy jó ideje, és ismer is, sokat vagytok együtt, akkor már sejti, honnan fúj a szél. Nem kell feltétlenül megmondanod neki szavakkal, hogy szia, bejössz nekem, akarok veled járni. Erre magától is rájön, ha nem tökhülye. Hívd el valahova, kávézó, satöbbi, érezzétek jól magatokat, de ne úgy, mintha ott lenne a társaság többi tagja is. Ha meg mindenképp ki akarod jelenteni, akkor tényleg ne úgy kezdd, hogy szia, bejössz nekem. Azzal eléggé lesokkolnád, és valószínűleg kedvezőtlen választ kapnál, attól függetlenül, hogy mit is érez valójában.
2011. aug. 18. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
köszi 10:59-es:D:)
2011. aug. 18. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!