Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fiúúk! Ha lemegyek egy buliba,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúúk! Ha lemegyek egy buliba, és épp sikítoznom kell, mert olyan jól érzem magam, az hogy jön le? R. cos?

Figyelt kérdés
egyis ismerösöm beszolt, hogy tök égő, de nekem meg tök jol esik sikitozni, végulis buliban vagyok, ahol ki kell engedni a gözt.Gáz?
2011. aug. 13. 12:15
 1/5 anonim ***** válasza:

én általában tök jót röhögök az ilyen embereken :)

de ha jól esik csináld nyugodtan ne foglalkozz senki véleményével

2011. aug. 13. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
hát én egy idő után biztos leütnélek,már bocs,de ez nem r.cos,hanem rohadt idegesítő
2011. aug. 13. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

sikításból is többféle van. ha érződik, h jókedved miatt, akkor semmi gáz. nyílván ha úgy sikítasz,mint egy horrorfilmben a főszereplő megmentésre váró szende szűz, az gáz.

én egyébként arra tippelek, h az ismerősöd nem érezte olyan jól magát a bőrében és frusztrálta, h Te igen :) szóval SIKÍTS BABY! :D

2011. aug. 13. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nekem az egyik barátnőm cisnálja ezt, ha a buliban éppen jo zene megy. :D sokan tettek már rá megjegyzést, de én csak jot nevetek rajta:))) bár mondjuk énis szoktam néha..:PP

17L

2011. aug. 13. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ha azért sikitassz mert komolyan jólérzed magad az sztem se cink én is szoktam

de az ilyen eröltetett ,magamra akarom vonni a figyelmet sikitás-t sztem sokkal ribancosabnak találják a fiuk meg a lányok is :D am meg sz@rd le ki mit gondol

:D

2011. aug. 13. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!