Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok járnátok emos fiúval? 14/F

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok járnátok emos fiúval? 14/F

Figyelt kérdés
erre csak csajok válaszát kérem nem kell a sok hülye aki cikizni akar
2011. aug. 12. 16:45
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:

szerintem sem túl férfias,ha vki emo(emó)emós:D,úgyhogy felejtsd el,ha normális csajszit szeretnél,nem pedig egy önimádó hülye fruskát.

lehet még belőled ász pasi,csak kicsit kapd össze magad.18éves korodig úgysem fognak komolyan venni,addig még van időd helyre rázódni.

szval a válaszom nekem is: nem.

19L

2011. aug. 12. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
haha, tényleg emo lehetsz ha azt sem tudod hogy nincs olyan hogy EMOS ;)
2011. aug. 13. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
Én eljárnék veled az akasztófáig.
2011. aug. 13. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
Igen. Nekem bejönnek az emo fiúk :) 14/L
2011. aug. 20. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim válasza:
Én járnék:) ha akarsz privát:)
2011. aug. 31. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
Nekem bejönnek az emos fiúk, szóval igen. Egy emlék ragadt meg bennem az emos fiúkkal és azt sose felejtem el. :)
2011. szept. 6. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!