Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Első randi túl snassz, felkéne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Első randi túl snassz, felkéne dobni valamivel?

Figyelt kérdés
Van egy csaj aki tetszik, el is hívtam randira holnap megyünk plázába iszunk valamit és utána sétálunk a városba és beszélgetünk azt gondoltam, mivel lehetne még egy kicsit feldobni az egészet? (gondolok itt pl. vmi különleges dologra amit szeretnek a csajok) lécci minél többet nagyon fontos nekem! 15/f
2011. aug. 11. 23:18
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
74%

Vidámpark! Sokat nevethettek, szórakozhattok, hülyéskedhettek. Szerintem sokkal jobb, mintha leülnétek egy nyomi parkba és arról beszélnétek kinek hány tesója van. Ha sokat tud veled nevetni egy lány az azt jelenti jól érzi magát veled, ha meg jól érzi magát veled akkor nyert ügyed van. Szóvalvidám pörgős dolgokat kell csinálni!


22F

2011. aug. 21. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

07:52-kor írónak:


A Vidámpark nagyon drága hely. Én már nagyon régen voltam, de valaki írta, hogy ötezer a beugró. Én úgy gondlom, hogy egy első (!) randin, ahol még semmi sem biztos, bármi lehetséges (tehát 50% esély van a kudarcra), nem biztos hogy jó ötlet ennyi pénzt bele invesztálni egy randevúba!

2011. aug. 21. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
84%
A vidámpark tényleg jó ötlet, viszont tényleg rohadt drága :D Mi lenne ha strandra mennétek? Ahol mondjuk sok csúszda van meg ilyenek.. az is majdnem vidámpark feeling :D
2011. aug. 21. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
100%

És az nem is lenne annyira drága.. :)

(előző voltam)

2011. aug. 21. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!