Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Én már semmit se értek....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én már semmit se értek. Bejöhetek neki?

Figyelt kérdés
Van egy srác,nagyon megtetszett,az utóbbi időben elég jó haverok lettünk,szoktunk beszélgetni,a ballagás után i discón,nem tudom mi ütött belém,odmentem hozzá,és megkérdeztem kedvele,mert én őt igen,errre az volt a válsza hogy ja,részeg volt de emlékezett mindenre,később kiderült hogy egy nálla idősebb csajjal kezdett el járni,aki már régóta tetszett nki,develem továbbra is beszélt és nagyon kedves velem,kb 1 hónapja felhivtam,mondtam neki unatkoztam,gondoltam felhivom erre az volt a válasza jól tettem,én már nem tudom most akkor bejövök neki,de amikor a haverjaival van nem mutat semmi,meg amugy se semmi komolyabb jel,mit gondoltook bejövök neki?14/L
2011. aug. 11. 21:49
 1/8 anonim ***** válasza:
Ha van barátnője, aki régebb óta bejön neki, akkor max csak tetszel neki,de nem hinném,hogy bármi komolyabbat is akarhat, mert akkor veled jött volna össze és nem azzal a másik csajjal, sajnálom. : //
2011. aug. 11. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
Ha annyi idős mint te akkor, tart a barátai cukkolásától, mert az az idősebb csaj lehet éretteb és az menő a korosztálbáan, de lehet, hogy bejössz neki.De sokszor a lányok összetévesztik a barátságot a kölcsönös vonzódással.A fiú nem akar bunkó lennei, meg vágyik a társaságodra, de járni nem akar." Ha egy férfinak igazán kell valami, megszerzi:"
2011. aug. 11. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
1 évvel idősebb,lehet csak barátnak tekint,utolsónak tényleg igaza van,ha valami kell nekik megszerziik:(,na nem baj:)
2011. aug. 11. 21:58
 4/8 A kérdező kommentje:
azért még várok válaszokat
2011. aug. 11. 22:20
 5/8 anonim ***** válasza:

nem akarlak elkeseriteni,de szerintem ő csak baratkent nez rad.

en is voltam hasonlo helyzetben. a srac megtudta,h nekem bejön,és elvezte a helyzetet,jatszott velem. szerintem hanyagold ezt a sracot. talalsz szebbet,jobbat:D:)

2011. aug. 15. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
egyet értek az előzőekkel... sry
2011. aug. 16. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Solarian ***** válasza:
Hogy durván fejezzem ki magam eltett téged későbbre. Ha nem mennének a dolgok a mostani csajával akkor ott vagy és veled összejöhet. Szal bejössz neki csak gondolom nem akarja a jelenlegi barátnőjét dobni. Ha tetszik annyira hogy ezt kivárd akkor sztem rád fog nyomulni.
2011. aug. 16. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Rékaiii válasza:


Hát nekem nagyon úgy tűnik csak barátként néz rád még hozzá nagyon jó barátként de szerintem részéről ennyi

2011. aug. 16. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!