Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha egy fiú kedvesen becézget,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy fiú kedvesen becézget, aztán mondja, hogy nyugi csak viccelek, akkor tényleg nem jelent semmit?

Figyelt kérdés
Lehet, hogy azért, mert nem fogtam fel egy célzását, és arra mondta kedvesen, becézgetve, hogy milyen lassú felfogású vagyok, vagy csak úgy gondolt egyet, és tényleg csak viccelt? Viszont minden "csak vicceltem" mögött van egy kis igazság, nem?
2011. okt. 9. 00:12
 1/1 anonim ***** válasza:
szerintem tetszel neki és nem akar beégni előtted ezért megnézi hogy hogyan reagálsz rá és utána ejti a témát nehogy ő jöjkjön ki szarul ebből. Ha legközelebb becézget és tetszik neked mondj neki valami kedveset, köszönöm vagy kössz te meg helyes stb ..
2011. okt. 9. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!