Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nagyon gáz ha 17 évesen nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon gáz ha 17 évesen nem volt még barátnőm?

Figyelt kérdés

Elég félénk, zárkózott vagyok és nehezen ismerkedek.

Szeretnék barátnőt, de eddig még nem jött össze,és már kezdek pánikba esni, lehet, hogy ez így is marad?


2011. aug. 10. 13:35
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:

Nem marad így:)

17 évesen nekem sem volt!

És mégis élek még:)

Fel a fejjel!!!

2011. aug. 10. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Ráadásul a környezetemben kevés a normális lány, gondolok itt olyanra aki nem dohányzik, ápolt,és nem részegedik le minden hétvégen.(mostanában nagy divat ez :))
2011. aug. 10. 13:39
 3/19 anonim ***** válasza:
Ne akarj mindenáron barátnőt :) legyél türelmes és ismerkedj legyen kicsit több önbizalmad :) A lányok szeretik a magabiztos pasikat :)
2011. aug. 10. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
Vannak akik leszarják a divatod, hidd el:)
2011. aug. 10. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:

Az gáz ha nekem 13 évesen már volt barátnőm?

Nem is akármilyen! 17/F

2011. aug. 10. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
Már nem mind1, ha megtörtént?:)
2011. aug. 10. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:

Nekem is csak 18 éves korom után volt az első barátnőm. Leginkább nekem is ezért, mert nem tudtam egyszerűen olyat találni, akinek nem a piálás volt az egyetlen szórakozása. :/

Mindenesetre szerintem többet ér az, hogy én nem adtam fel és álltam be ebbe az ivós társaságba, és felvállaltam, hogy az átlagnál jóval később lett első szerelmem (meg hogy most sincs:( ), mint az, hogy én is olyanná váltam volna mint mindenki más és a huszadik értéktelen kapcsolatomat fogyasztanám.

Sokkal nehezebb így, de ha eddig tartottad magad, akkor most már ne add fel semmiképp.

2011. aug. 10. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:

Ma 15:12

Tök jó, hogy léteznek még ilyen pasik:D

2011. aug. 10. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:

nekem sincs, és én is parázok, dekoncentrált vok picit... De ha fel adom nem is lesz szal muszály küzdenem, egyébként a lányoknak ezerszer könnyebb (kivéve a csúnyáknak)

f17

2011. aug. 11. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
Miért is könnyebb?
2011. aug. 11. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!