Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mennyire hátrány, ha 25...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire hátrány, ha 25 évesen nem volt még barátnőm?

Figyelt kérdés
2011. febr. 13. 16:56
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
0%
ultragáz
2011. febr. 13. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
83%
Mint a fogalmazásod fedi nem jelent előnyt. De rombolólag se hasson rád, mert az gátol a fejlődésben. Szedd össze magad!
2011. febr. 13. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
88%

Kedves Első!


A te válaszod az az!:)

2011. febr. 13. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%

Annyiban hátrány, hogy még nem tudod, hogyna kell a lányokkal bánni. Nem a szex terén, hanem minden más téren is. MErt még egyáltalán nem volt tapasztalatod velük.

De van akinek ez tetszik, ne aggódj, csak légy férfi és kapd össze magad.

2011. febr. 13. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%
Hát nálam nem lenne hátrány, az biztos. De lehet másnál igen. Valami oka biztos van, vagy nem akartad, vagy nem vagy az a "hűűde jóképű, jótestű" srác, vagy ezer oka lehet még, de te biztos tudod.
2011. febr. 13. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%
nekem is akkor volt eloszor. nem "gaz", elvegre nem te tehetsz rola ha visszautasitanak, max akkor ha nem is probalkozol.
2011. febr. 13. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%

Kedves Kérdező!


Egyáltalán nem gáz, meg fogod találni azt a lányt, aki majd a szerelmet jelenti számodra. Viszonozni fogja.


Pozitív hozzáállás kell csak!:)

2011. febr. 13. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%

Akkor hátrány, ha olyan nővel akarsz randizni, akinek már bőven van tapasztalata, szóval egy ilyen lány számára kellemetlen lehet,hogy ő "tanítgat". Írta itt egy 30 körüli hölgy, hogy ő nem randizna tovább olyan pasival, aki nem tud csókolózni, mert ő nem fog tanítani senkit.

Szóval akkor lehet gond, ha ilyen beállítottságú nővel szeretnél randizni, más esetben nem jelent hátrányt.

2011. febr. 13. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
0%
első vagyok iróniának szántam akinek nem esett volna le...
2011. febr. 13. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
79%

Hát elég nagy szerintem.

Tedd fel magadnak a kérdést, hogy MIÉRT nem volt még?

gátlásos vagy, ronda vagy kövér? A mai világban ezek ellen tudsz tenni már, csak akaraterőn múlik az egész.

Nekem van egy 24 éves ismim, akinek szintén nem volt még csaja, mert zárkózott, meg nem a legszebb (pattanásos, de rendbe tehetné, ha akarná, meg járhatnak kondiba), emellé mindig olyan csajokat pécéz ki magának akik szóba se akarnak állni vele, igaz ő maga sem teszi magát érdekessé valamivel amire felfigyelhetnének. Csak áll és vár, hogy a szájába repüljön a sült galamb... Pedig mi elláttuk jótanácsokkal, hogy min változtathatna, de nagyon makacs.


Ne vedd magadra kérdező, de van ilyen is. Szerintem a tinédzser kor az ahol az ember a legtöbb infót magába szíjba a másik nemről, igaz 20 felett ez változik kicsit, mivel a pasik is beérnek már, viszont iszonyat nehezen szereznek maguk mellé egy értelmes lányt.

2011. febr. 13. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!