Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ez most miért hátrány? Most...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez most miért hátrány? Most emiatt egy ideig akkor nem is lesz barátnőm?

Figyelt kérdés
Arról van szó, hogy 16 leszek a nyáron, de nem járok bulizni, egyszer sem.... nem költöm el hétvégente a pénzt, nem rúgok be minden hétvégén stb.... ehelyett inkább koncertekre rendezvényre járok de persze aztsem olyan sokszor... Most emiatt, nem is lesz egy darabig barátnőm? mert ma már tényleg mindenki minden hétvégén ottvan, és ugye ha én nem megyek akkor már unalmas vagyok... igen, tudom hogy vannak olyanok akik nem ilyenek, de az átlaga meg nem az ideálom...és nem teszem magasra a mércét....volt már sok lány aki tetszett, szép volt, okos is volt ( tényleg ) de inkább nem próbáltam mert tudom hogy elmegy párszor bulizni...én meg nem...és ez számára szerintem nem menne....szerintetek?
2010. jún. 13. 19:10
 1/8 anonim ***** válasza:
Ez csak akkor hátrány, ha olyan lánnyal akarsz ismerkedni, amit te felsoroltál (heti berúgás, bulizás stb...), mert akkor nem találkozol olyan helyen velük, ahova te jársz. Keress hozzád hasonló lányt, és minden rendben lesz :)
2010. jún. 13. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Igazából, nem látszik rajtuk hogy ilyenek lennének, és eddig inkább a suliba keresgéltem... Pl: az előző is nagyon szép volt, haverom o.társa....majdnem kítűnő tanuló..de jár bulizni, persze nembiztos úgy ahhogy leírtam...de akkorsem kezdtem bele, mivel, eljár....de én meg nem, akkor vagy unalmas leszek, vagy bármi.....nekem nem gond, elmehet nélkülem, de .....értitek....
2010. jún. 13. 19:19
 3/8 anonim ***** válasza:

nekem is ez a problémám haver, csak én 19 éves vagyok


2 dolgot tehetsz:


a, megváltozol és elkezdessz bulikba járni, félredobod a gátlasaidat és ráveted magad a csajokra mintha te lennél az istencsászár, és tudva veszed, hogy 10ből 3-4 csaj tuti össze fog jönni, mert össze fog attól hogy a maradék nem.


b, ellenálsz és megtorpansz, maradsz amilyen vagy, és ócsárlod a korosztályodat. Helyette idősebb csajokkal kezdessz ismerkedni, akiket néha megdughatsz, de többet nem fogsz elérni náluk se.



Én azt mondom csináld mindkettőt...én is ezen az úton járok, és nem rossz. A gátlásokat kell elhajítani, és minden rendben lesz. Ha te magadbiztosnak érzed magad, akkor más is annak fog látni. ennyi a történet.

2010. jún. 13. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
47%
ilyen hozzáállással nem lesz sosem! tessék elkezdeni zülleni!
2010. jún. 13. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Bezony. A jo pinákhoz előbb az alkoholizmus rögös utját kell végig mászni.
2010. jún. 13. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Hát én dettó ugyan ez, csak lány vagyok. Én is a nyáron leszek 16, nem járok bulizni, nem részegedek le minden hétvégén, és nincs barátom. Hát ez van. Mondjuk én nem is várnék komoly kapcsolatot attól akit egy akármilyen buliban ismertem meg. (Tegyük hozzá, h normális pasikkal nem nagyon lehet ismerkedni bulikban.) Szóval nem vagy egyedül. És nem fogok csak azért bulizni, részegre vedelni magam, meg játszani a r!bancot, h legyen egy pasi, aki 2 hét után meg akar fektetni. Akkor már inkább egyedül vagyok.
2010. jún. 13. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
én viszont szeretem, ha részegre vedelem magam valami bulin, és olyan kedves hölgyekkel foglalkozni, akik megjátsszák a ribancot (vagy amúgy is azok). hogy miért? mert nem veszem el magamtól azt, amit szeretek csinálni, hiszen az élet rövid, a munkám meg a hobbim miatt úgyis csak még rövidebb, hát kiélem magam, mert az jó.
2010. jún. 13. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

21:43


Nem tudom hol élsz. 2 hét? Nincs olyan szerencsétlen hülye, aki 2 hetet szenvedne egy buliban felszedett lányért, hogy megdughassa...ha aznap éjszaka nem adod be, akkor mehetsz a halál f.aszára. egyéb kérdés?

2010. jún. 14. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!