Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mennyire hátrány, ha 25...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire hátrány, ha 25 évesen nem volt még barátnőm?

Figyelt kérdés
2011. febr. 13. 16:56
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
100%

Nem hátrány. Jobb, mintha tucat barátnőd lett volna!


Ami rossz, ha emiatt 30-35 éves korod körül jön rád a csajozhatnék. Mert akkor a korodbéli csajok nem a kalandokat keresik. (Mondjuk sokan addig sem.)

ha nem lesz ilyen, akkor nem gond.


Azt hiszem 27 volt az első barátom, amikor is neki is én voltam az első. :-)

2011. febr. 13. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 A kérdező kommentje:
Hát engem most is a fiatalabb korosztály érdekel, csak hát a mai világban már nekik is van tapasztalatuk rendesen.
2011. febr. 13. 17:44
 13/20 anonim ***** válasza:

én attól félek ha ennyi idős koromig nem lesz bnőm, akkor is a 14-15 évesek fognak tetszeni és pedofil leszek :D


f17

2011. febr. 13. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez aranyos. Nekem tetszene, ha én lennék a barátomnak az első.
2011. febr. 15. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:

Hátránynak talán nem hátrány, de a legszebb éveidben vagy, amikor kellene melléd valaki akit szerethetsz és téged is szeret. Nekem se volt 20éves koromig senkim, és esténként volt szar érzés, hogy megint nem fekszik mellettem senki. Meg féltékeny voltam másokra akiknek volt, utáltam ha láttam csókolózni másokat. Meg hiányzott az is, hogy kényeztethessem lányok meztelen testét, meg csók, meg szex szóval minden hiányzott.

Utána összejöttem egy lánnyal, de 2év alatt kiderült, hogy totál nem illettünk össze, de tényleg semmibe sem. Így szakítás után azt se tudom miért voltunk ilyen sokáig együtt, de most megint nincs senkim 22évesen és megint kezdem úgy érezni magam mint 17-19évesen, annyi különbséggel, hogy most már néhány dolog különösen hiányzik, és nem a szex.

2011. ápr. 17. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:

Ha külsőre jól nélek ki, szerintem nem hátrány, én pl. szépnek tartom magam, mégsem volt barátom, persze így látatlanba nem lehet elhinni, mert akkor jön a kérdés mért nem volt, akik bepróbálkoztak nem tetszettek, lehet válogatok, meg mindig a jóképű, macsó pasik tetszettek, hozzájuk meg lehet nem vagyok elég ribis, vagy nem tudom mi az oka, persze tudom, vannak nálam sokkal szebb lányok, és néhány napja rájöttem, inkább vagyok egyedül, mint egy olyan pasival, aki nem tetszik, azon siránkoztam hónapokig, hogy nem kellek senkinek, aztán jött egy srác, de inkább már férfi, mert idősebb, aki abszolút nem tetszik, sőt iszonyat ronda, na szóval inkább vagyok egyedül, akár egy életen át, mint egy olyan emberrel akitől undorodom. Persze volt, hogy elutasítottak kétszer is (akkor is túl nagymenő pasikat szúrtam ki magamnak) meg most is tetszik egy srác, ő is inkább a jóképű, aranyos pasi, aki gondolom nem ilyen lánnyal akar lenni, mint én, hanem egy tipikus JÓNŐvel.

20/L

2011. ápr. 17. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
Nem hátrány, inkább az a hátrány, h csúnya vagy. Már bocs, de ha eddig nem volt még bnőd, annak csak ez az egy oka lehet.
2011. ápr. 17. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
Van vagy 5-10 éves lemaradásod másokkal szemben, amit elég nehéz lesz behozni.
2011. ápr. 17. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:

De szerintem ez nem hátrány, hogy még nem voltál lánnyal, ha most összekapod magad és elkezdesz ismerkedni.

Ha találsz magadnak egy olyan lányt, aki hosszútávra akar téged, akkor valószínűleg még örül is annak, hogy eddig nem volt senkid és ő az első neked. Ebbe lehet lehet egy kis gond, ha utána elkezdesz érdeklődni, hogy milyen is lehetne mással, pláne akkor, ha a csajjal nem lesz túl jó a szex, vagy másban leled hiányodat.

2011. ápr. 17. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Kérdező, gondolj arra, hogy mások is elég későn kezdik, csak nem vallják be! Nem vagy még annyira lemaradva, mint azt páran itt sugallják neked! Regisztrálj társkeresőkre és írj minél több lánynak! Aztán valamelyikből majdcsak kisül valami! És ha gondolod, keress meg egy randigurut,vannak már itthon is! Csak nyerhetsz vele!
2011. ápr. 17. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!