Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Most akkor ez 'jel', vagy nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most akkor ez 'jel', vagy nem jel? : D (lent)

Figyelt kérdés

Van egy osztálytársam, akivel régebb óta flörtölünk,(de nem a klasszikus szemezés stb. hanem inkább beszólásokkal, kétértelműen..) egyikőnknek sincs párja. Ő ilyen bárkit-megkapok típus, soha nem merült fel, hogy azért csinálná(mivel ált ő a kezdeményező) mert többet is akarna, lényegében csak elvagyunk. Tavasszal elindult a lavina, hogy tényleg tetszem neki, merthogy végre valaki akiért küzdenie kell... de semmi. Ez már 2éve(!) tart(amióta ismerjük egymást) folyamatosan, és eddig nyáron soha nem találkoztunk/kerestük egymást. Most viszont teljesen random felhívott, hogy vidéken van nagyon jó társasággal és nem akarok-e lemenni hozzá. Más programom volt, úgyhogy nem találkoztunk... de lehet, hogy hiányzom neki és ez egy 'jel' hogy nem csak szórakozik velem? Alapból 'jó társasággal van lent' tehát nyilván nem unatkozik, elég népszerű emberről van szó, nem én voltam az egyedüli akit megkérdezhet és soha nem is buliztunk még együtt... nem akarom itt beleélni magam, hogy igen úgyhogy azért kérdezem, hátha nektek eszetekbe jut vmi más tipp:D


16L


2011. aug. 10. 13:09
 1/3 anonim ***** válasza:
Sztem ha ez már 2 éve tart, akkor lépett volna hamarabb, sztem csak jó barátnak tart.. ://
2011. aug. 10. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
szertintem te mar bele elted magad
2011. aug. 10. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nekem te vagy a jel.......


( http://www.youtube.com/watch?v=HgEfjvTm9js )

2011. aug. 10. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!