Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Első randi a moziban? Vigyek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Első randi a moziban? Vigyek virágot? 1. randi végén megcsókolhatom? Megfogjam a kezét közben?

Figyelt kérdés
Nagyon szerén a lány és én is az vagyok.
2011. aug. 10. 10:08
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
Szerintem is tökkéletesen elég 1 szál virág és elötte meg utána is menjetek el eggyet sétálni vagy hasonlo , kézfogás a film közben vagy utána és a csók a film után vagy amikor sétálgattok utána ;) Sok sikert a randihoz !!!
2011. aug. 10. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:

"a lány dönt mindenbe. tudod csóknál is a fiú teszi meg a 90% utat a másik felé de a lány dönt a maradék 10-ről"


Te is túl sokszor nézted meg a Randiguru című filmet! :D


Moziban akkor sem jó az első randi. Az első randin a felek egymásra kíváncsiak, nem pedig egy filmre, legalább is én így vagyok vele.

2011. aug. 10. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
Egy ilyen póz max Marilyn Monroe-nak állt jól, de neked nem. Löttyedt is vagy! Bocs, a véleményemre voltál kíváncsi, megkaptad.
2011. aug. 10. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
Na bumm...az előzőt nem ide akartam. :D
2011. aug. 10. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:
Már 2 éve ismerem, elég sok mindent tudok róla, és mostanában látom hogy érdeklődik irántam. Virágnak csak 1 szál rózsára gondoltam. Milyen filmet ajánlotok ami most megy a moziban? (A gondozó, Förtelmes Főnökök, Rossz Tanár)
2011. aug. 10. 17:08
 16/19 anonim ***** válasza:
A mozi nem rossz, bár nekem nem tetszene... be aludnék ott helyben. :'D A virággal csak a baj van, elhajlik, eltörik, leesik, fogni kell. Stb. De egy ölelés, kézfogás szerintem belefér.. jó éjt puszi is... :)
2011. aug. 12. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim válasza:

a virágot a többség lány szereti, tehát sztem vigyél. :)

ha filmet akartok megnézni sztem vicces legyen v izgi amitől hozzád bújhat, de ne túl morbid, mert nemfog neki tetszeni :D és ha minden jól alakul, a jóéjtpuszi sztem is megengedhető :)

2011. aug. 12. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 A kérdező kommentje:
a moziban azok mennek amit fentebb írtam, vagy az Amerika kapitány, Zöld lámpás, az ilyen filmeket nem tudom szeretik e a lányok.
2011. aug. 12. 13:58
 19/19 anonim válasza:
a rossz tanárt ma néztem meg és nagyon teccett. de van benne egy két pikáns mondat, ja meg jelenet de viccesen. szerintem azt simán bevállalhatod vele :) nagyon jókat lehet rajta nevetni. és a vége hepiend :)
2011. aug. 18. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!