Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » 13-14 éves lányok, nektek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

13-14 éves lányok, nektek bejönnek az ilyen srácok? Lentebb

Figyelt kérdés
176 cm magas,sportos(foci nbII) jó tanuló,laza srác,kedves figyelmes 14 éves(ja és ha vkit érdekel 62 kg)
2011. aug. 8. 22:18
1 2 3 4 5
 31/42 kriszesz91 ***** válasza:
jaaj nekem nem is egy "rossz" tulajdonságom xD a legroszabb, hogyha kocsmai bunyó van, vagy vmi, folyton beállok védeni, akinek igaza van xD monták hogy egyszer nagyot kapok a "pofámra" viszont sosem szoktam magam "isteníteni" ha megvagy magaddal elégedve, az nagyon jó, ugyanis ha nem szereted magadat, akkor mástólse várd el hogy szeressen, úgy szeresd magad, ahogyan azt másoktól is elvárnád:) én szeretem magam, és ez egészséges önbecsülés:) legszívesebben megcsókolnám magam xD lányt jobban szeretnék szeretni, de majd idővel:) 19/f
2011. aug. 8. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/42 kriszesz91 ***** válasza:
már úgy értem mások előtt isteníteni magam.(Gondolom nagyon senki) Viszont örülök, ha a csinos lányok megnéznek az utcán:) jó érzés:D
2011. aug. 8. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/42 anonim ***** válasza:
53%
ez 100 százalék menőzés akar lenni. nem baj jó az XD
2011. aug. 8. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/42 anonim ***** válasza:
Nincs rossz tulajdonságod? Dehogynem. Már az is, hogy focista vagy, és öntelt. Állsz a tükör előtt, és a látványtól elélvezel. Mert azt hiszed, ettől a ténytől a lábaid előtt hever a világ, vagy legalábbis a kiscsajok sokasága, akiket úgy mellesleg lenézel. Nem értük kell tanulnod, hanem magadért, hogy ne legyél annyira sötét, hogy a lámpa kialudjon melletted. Legyen reális önkritikád, és ne tetszelegjél attól, hogy elképzeled, kürölötted forog a világ, és mindenki rád bukik.
2011. aug. 8. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/42 anonim ***** válasza:
Utolsónak jár a pont! én 14/F vagyok hidd el én nem kérdezem hogy "bejön neked egy ilyen srác" mert úgy is megtalál engem az aki engem szeretni fog úgy ahogy vagyok érted? meg a 4-es átlag igen szép nekem 3,7 volt szóval nem vagyok valami ész... de egy biztos(Példa: nem vok túl okos ha így írod tényleg nem vagy az mert hiányzik valami belőle az"AGY".
2011. aug. 9. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/42 anonim ***** válasza:
53%
hát hogy őszinte legyek leírtad a pasimat XD szvall nekem bejön XD
2011. aug. 9. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/42 anonim ***** válasza:

ez így tetszik...de az már nem,hogy a negatívakat kihagytad.bár ha negatív nem is nagyon lenne,akkor sem jönnék össze veled,mert fiatal vagy ;P


16/L

2011. aug. 9. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/42 anonim ***** válasza:
Luca, te takony, elmehetsz a jóbüdös pics*ba
2011. aug. 9. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/42 anonim válasza:
a magasságod a korodhoz pont jó ha laza vagy az megint 1 +pont és a sulyod is ideális 13/L
2011. aug. 9. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/42 A kérdező kommentje:
utolsó küldtem privit
2011. aug. 9. 22:27
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!