Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hisztek a szerelem elsőlátásban?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hisztek a szerelem elsőlátásban?

Figyelt kérdés
ha igen miért/miért nem?...17/l
2011. aug. 7. 02:45
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Vannak dolgok, amit ha az ember nem tapasztal meg, akkor hajlamos váltig azt állítani, hogy nincs ilyen, már pedig az tény, hogy vannak dolgok amit az embernek át kell élnie, hogy biztosan tudja azt, hogy már pedig van ilyen, általában mindenki a saját tapasztalataiból szokott kiindulni, mert ha velem nem történt volna ilyen, szerintem én sem nagyon hinnék benne.
2011. aug. 7. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Igen van,én is egyszer egy kisebb bulin megláttam egy férfit, és rögtön megdobogtatta a szívem.Összejöttünk 1-2 hónap után, és még azóta is szeretem, pedig az több, mint 3 éve volt.
2011. aug. 7. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Aki hisz ebben az elismeri, hogy neki csak a külső fontos.
2011. aug. 7. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Én a magyar nyelvoktatásban kezdek egyre kevésbé hinni, az okot meg te magad szolgáltatod.
2011. aug. 8. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Én hiszek és már volt benn e részem azé.
2011. aug. 17. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!