Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek mennyire gáz ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mennyire gáz ha a csaj szedi fel a fiút?

Figyelt kérdés

Kb. két hete voltam bulizni és ültem a pultnál, már be voltam rúgva majd odakeveredett mellém egy szép lány. Megkérdezte tőlem, hogy mit iszok (mármint mi van a poharamban), majd elkezdtünk beszélgetni. A végén pedig mondta, hogy mennie kell és megadná a számát mert szeretné folytatni ha nem veszem tolakodásnak (így mondta). Én csak néztem és persze, hogy elkértem, de mondtam neki, hogy utazok el és csak utána fogom tudni felhívni és tegnap jöttem haza.

Örülök neki meg minden na de ez mennyire gáz?


2011. aug. 6. 18:40
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Nem gáz mert legalább ügyes feleséged lesz!
2011. aug. 14. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
nem gáz,majd kiderül hogy mi lesz a folytatás,írd meg miután felhívtad :)
2011. aug. 14. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:

Így van fiúcskák egyenjogúság van akkor mi is kezdeményezhetünk házasságot!

Hajrá csajok!


29N

2011. aug. 14. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim válasza:
Szerintem se gáz van ilyen mostanábba egyre gyakoribb az ilyen ;)
2011. aug. 14. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:
Már felhívtam. :) A kérdést azért emeltem ki, mert érdekel a többiek véleménye is. A folytatás annyi, hogy találkoztunk minden rendben jövő héten fogunk újra. Szerintem az már komolyabb randi lesz. :)
2011. aug. 14. 21:40
 16/18 anonim ***** válasza:
de jóó :)
2011. aug. 14. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

Ekkora mákot! :D

Jó neked. :D


Egyszer érjem meg legalább, hogy egy jó csaj jöjjön oda hozzám! :D


Ezek szerint inni kell és jönnek a lányok.

2011. aug. 14. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:
Utsó sok szerencsét. :)
2011. aug. 15. 00:15
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!