Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek mennyire gáz ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mennyire gáz ha a csaj szedi fel a fiút?

Figyelt kérdés

Kb. két hete voltam bulizni és ültem a pultnál, már be voltam rúgva majd odakeveredett mellém egy szép lány. Megkérdezte tőlem, hogy mit iszok (mármint mi van a poharamban), majd elkezdtünk beszélgetni. A végén pedig mondta, hogy mennie kell és megadná a számát mert szeretné folytatni ha nem veszem tolakodásnak (így mondta). Én csak néztem és persze, hogy elkértem, de mondtam neki, hogy utazok el és csak utána fogom tudni felhívni és tegnap jöttem haza.

Örülök neki meg minden na de ez mennyire gáz?


2011. aug. 6. 18:40
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Nem gaz, manapsag inkabb divat
2011. aug. 6. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
78%

Miért lenne gáz? A nők annyira akarták az egyengjogúságot, akkor hívjanak ők randira engem, másképp nem megyek.


Itt az egyenjogúság ideje,csajok, lehet örülni!

2011. aug. 6. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:

mázlista állat :D

amúgy nem gáz

2011. aug. 6. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
hívd csak fel :) egyáltalán nem gáz..
2011. aug. 6. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
Felhívom, nem gond. :) Csak kicsit hülyén érzem magam. :S
2011. aug. 6. 19:51
 6/18 anonim ***** válasza:
53%

Nem lehet, hogy annyira be voltál nyomva, hogy az egészet csak képzelted?


Csatlakozom a korábbi, egyenjogúságot taglaló hozzászóló véleményéhez.

Ez nem gáz. Ha a csajok az egyenjogúságért szenvedtek, akkor tessék itt van. Nem csak arra vonatkozik, hogy jobb állást kapjanak, ugyanannyi fizetést, hanem arra is, hogy kezdeményezzenek (nem a híres női jelekkel) hívjanak randira, amit fizessenek is, mutassák ki ők először az érzéseiket stb.

2011. aug. 6. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
Nem voltam annyira benyomva, mert itt a száma, neve is. :) meg másnap felhívtam már. Csak , hogy elköszönjek tőle az utazás miatt.
2011. aug. 6. 20:35
 8/18 anonim ***** válasza:
Szerintem sem gáz. Ahogy Neked tetszik egy lány, úgy Te is tetszhetsz egy lánynak.
2011. aug. 6. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:

Azok a lányok akik elvárják hogy őket szólítsák le, jogosan várja el, mert a férfi a férfi, ezt kicsit magam ellen is írtam d: de ha te úgy gondolod hogy te menjél a fiúhoz, megvan hozzá a jogod, senki nem tilthatja meg neked, ezt mindenkinek magának kell eldöntenie.


21/F

2011. aug. 6. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
azokat a férfikat,kicsit átalakították a csajok,egyék meg amit főztek:D
2011. aug. 14. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!