Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek fontos szempont a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek fontos szempont a társkeresésnél, hogy a leendő partnernek van-e diplomája?

Figyelt kérdés

Én nem tudnék elképzelni magamnak olyan társat, akinek nincs diplomája. Nekem van, hamarosan lesz mégegy. Tudom, hogy vannak kevésbé értékes, "büfészakos" diplomák is (az enyém nem ilyen), de szerintem a főiskolai/egyetemi végzettség műveltségbeli és gondolkodásmódbeli többletet is ad a nem diplomásokhoz képest. Ezt a főleg gondolkodásmódbeli különbséget pedig egy párkapcsolatban aligha tudnám kezelni.


24/F


2011. aug. 5. 20:55
1 2 3 4
 1/39 anonim ***** válasza:

Nekem nem fontos, az olyan csajok meg nem érdekelnek akik: 180centi meg diploma minimum...

21f

2011. aug. 5. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/39 anonim ***** válasza:
sokkal fontosabb hogy legyen autója meg pénze :)
2011. aug. 5. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/39 anonim ***** válasza:
szerintem nem is nő akinek nincs doktorija
2011. aug. 5. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/39 anonim ***** válasza:
91%

jó nagy sznob vagy.

az egyetlen gondolkodásmódbeli különbség, ami valóban megvan közted, és a diplomával nem rendekező (valamint jópár, diplomával rendelkező) emberek között az az, hogy te feljebbvalónak, értelmesebbnek hiszed magad.

2011. aug. 5. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/39 anonim ***** válasza:
46%
Fontos mert nem mindegy hogy segghülye vagy értelmes társat találsz.
2011. aug. 5. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/39 anonim ***** válasza:
Attól hogy valakinek nincs diplomája az még nem azt jelenti hogy sík hülye.
2011. aug. 5. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/39 A kérdező kommentje:
Nem vagyok sznob, csak elég sok embert ismerek, és az a tapasztalatom, hogy nem lennék igazán egy hullámhosszon egy diploma nélküli lánnyal.
2011. aug. 5. 21:10
 8/39 anonim ***** válasza:
100%

Nem értem sok diplomás miért hiszi magát okosnak, csak arrogánsok, egyetemista vagyok, nekem is lesz diplomám, de rengeteg gyökér van az egyetemen is, csak az a különbség, hogy ők még nagyképűek is, aki igazán okos az nem kérkedik meg nem néz le másokat.

21f

2011. aug. 5. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/39 anonim ***** válasza:
74%
Múltkor egy kukástól megkérdeztem József Attila születésnapján, hogy tudja-e milyen nap van, és egy diplomástól is, a kukás tudta, a diplomás nem. Ennyit a műveltségbeli és a gondolkodásmódbeli többletről. Jut eszembe, te tudod mikor van google nélkül?:)
2011. aug. 5. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/39 anonim ***** válasza:
ma 21:05 meg a kérdező kötsög kis szarevők vagytok,majd meglátjátok 50 évesen ott fogtok óriás okuláréba virítani az összes társkereső oldalon,és külditek a szánalmas ismerkedő szöveget az 3 gyerekes elvált családanyáknak,akik 8 általánossal takarítónőként dolgoznak valahol,úgy hidd el ahogy írom.
2011. aug. 5. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!