Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit tegyek, hogy felfigyeljen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, hogy felfigyeljen rám?

Figyelt kérdés
Van egy fiú, a volt osztálytársam..nekem ő nagyon tetszik, aranyos, vele tényleg el tudnám képzeéni az életen! járni szeretnék vele.. és nagyon válogatós vagyok, senki sem felel meg nekem, mindig megtalálom a hibát..már évek óta keresem, és úgy érzem megtaláltam, és ez boldogít engem.. benne egyszerűen nem találok hibát. de sajnos ő nem foglalkozik velem.. a legjobb barátnőmmel akar járni, nyomul rá, mindig szemeznek, egymás ölébe ülnek stb.. ezt nekem nagyon rossz nézni, mert jól esne a törődése és a szeretete, de úgy látszik, nem érdeklem..ez fáj, mert nagyon ritkán találok egy ilyen aranyos fiút, mint ő.. hogyan szerezhetném meg? szeretm! de a legjobb barátnőmet sem akarom elveszteni egy fiú miatt, tudom, hogy a barátság fontosabb..de én belészerettem! a barátnőm egyébként azt mondta, hogy neki nem kell, nem bánná, ha összejönnénk, mgéis amikor ott van a barátnőm is nyomul rá.. ahogy a fiú is rá.. nem értem, ez most hogy van? és hogy szerezhetném meg? ez nekem fontos, úgyhogy légyszivel normális válaszokat! 15/L
2011. aug. 5. 19:18
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
Először is kérd meg a barátnődet, h ha neki úgysem kell a srác, akk ne nyomuljon rá, mivel neked tetszik. De, még ha le is koptatja a fiút a csaj, nem biztos, h tetszeni fogsz neki, bocs.
2011. aug. 5. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:

"és nagyon válogatós vagyok, senki sem felel meg nekem, mindig megtalálom a hibát..már évek óta keresem"

UGYANEZZZZZ

én is 15 vagyok és eddig akikkel összejöttem volna mindenkiben találtam vmit ami miatt mégsem... nem akarok ilyen válogatós lenni :[[[

2011. aug. 5. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
A "bnőd" nem a bnőd. Ennyi. Ha nyomul ő is, akkor szerinted tényleg nem akar semmit? Jaj hagyjuk már...
2011. aug. 5. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 A kérdező kommentje:
azt mondta a fiú, teszek neki..de a legjobb bnőm jobban.. én igaz barátnak tartom, soha nem veszekedtünk(néha talán), teljesen egy hullámhosszon vagyunk, nagyon bírom.. nem akarok összeveszni vele.. ha megmondom neki h ne nyomuljon, akkor meg kiderül, hogy féltékeny vagyok... nemtudom, szerintem ez kellemtlen..:$ :S
2011. aug. 5. 21:51
 15/21 A kérdező kommentje:
a csajt pedig nem fogja lekoptatni, tuti. ő kell neki :/
2011. aug. 5. 21:52
 16/21 A kérdező kommentje:
mindenképp a csaj kell neki... reménytelen ? nehéz lesz elfelejteni :(
2011. aug. 5. 21:55
 17/21 anonim ***** válasza:
És a barátnőd továbbra is nyomul rá? Már nem azért, de úgy látszik jobban érdekel a barátnőd, mint amennyire te érdekled őt.
2011. aug. 5. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
Én itt vagyok! És elolvastam most már akkor tudok mindent hogy miért zárkózol el tőlem!De holnap próbállak elhívni a városba h megismerjelek :)
2011. aug. 5. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 A kérdező kommentje:
utolsó, mivan? :D utolsó előtti, nem, nagyon jóban vagyunk, ő is nagyon bír engem, énis őt, tudom, hogy így van.. de mégis szerintem titkolja, hogy ő is belé van esve... mi lesz ebből úristen.. ha meg meghagyom neki akkor meg az lesz, hogy ő úgysem jön össze velem, mert félénk a pasik körében, de mégis féltékeny lenne, ha én jönnék össze vele.. akkor most mi legyen? :$
2011. aug. 5. 22:39
 20/21 anonim ***** válasza:
Utolsó: összetévesztettelek valakivel most már sokkal nyugodtabb vagyok:)
2011. aug. 5. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!