Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit tegyek, hogy felfigyeljen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, hogy felfigyeljen rám?

Figyelt kérdés
Van egy fiú, a volt osztálytársam..nekem ő nagyon tetszik, aranyos, vele tényleg el tudnám képzeéni az életen! járni szeretnék vele.. és nagyon válogatós vagyok, senki sem felel meg nekem, mindig megtalálom a hibát..már évek óta keresem, és úgy érzem megtaláltam, és ez boldogít engem.. benne egyszerűen nem találok hibát. de sajnos ő nem foglalkozik velem.. a legjobb barátnőmmel akar járni, nyomul rá, mindig szemeznek, egymás ölébe ülnek stb.. ezt nekem nagyon rossz nézni, mert jól esne a törődése és a szeretete, de úgy látszik, nem érdeklem..ez fáj, mert nagyon ritkán találok egy ilyen aranyos fiút, mint ő.. hogyan szerezhetném meg? szeretm! de a legjobb barátnőmet sem akarom elveszteni egy fiú miatt, tudom, hogy a barátság fontosabb..de én belészerettem! a barátnőm egyébként azt mondta, hogy neki nem kell, nem bánná, ha összejönnénk, mgéis amikor ott van a barátnőm is nyomul rá.. ahogy a fiú is rá.. nem értem, ez most hogy van? és hogy szerezhetném meg? ez nekem fontos, úgyhogy légyszivel normális válaszokat! 15/L
2011. aug. 5. 19:18
1 2 3
 1/21 A kérdező kommentje:
bocsánat a hibákért, gyorsan írtam, nem figyeltem.. egyébként jó vagyok nyelvtanból :D
2011. aug. 5. 19:19
 2/21 anonim ***** válasza:
Ülj az ölébe és hányj oda. Tutibiztos módszer, hogy észrevegyen.
2011. aug. 5. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
akassz magadra karácsonyfaégőket
2011. aug. 5. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:
most komolyan! nem ilyenekre gondolok...
2011. aug. 5. 19:24
 5/21 anonim válasza:
Változtass az elvárásaidon , különben soha nem találsz magadnak megfelelő párt !
2011. aug. 5. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
hát nyomulj rá, nyomd le a barátnődet előtte, ennyi
2011. aug. 5. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:
utolsó előtti, nem könnyű változtatni.. tudom, hogy senki sem tökéletes, ezzel tisztában vagyok..de valahogy mégis nagyon válogatós vagyok, nem jövök össze akárkivel.. de végre megtaláltam.. nem szeretném a legjobb barátnőmet leégetni előtte... szerintem nem örülnének..meg a barátnőm bármit csinál mindenen nevet, mosolyog rá.. nem is tudnám leégetni, és nem is akarom... dehát nagyon szeretnék a fiúval járni... :/
2011. aug. 5. 19:33
 8/21 Bogee123 ***** válasza:

szegénykéém :'(

kiköüött te vagyok...mindenkiben megtalálom a hibát.

ha szerted, szerezd meg. barátnőt könnyű találni, pasit viszont ideálisat elég nehéz.

szóval beszélgess vele, és amiután már úgy érzed, hogy itt az idő, mondd meg neki, hogy szereted.

ez olyan "csajos" egy kicsit, beszéld be magadnak, hogy össze fogsz jönni vele.

sok sikert drágaa :")

2011. aug. 5. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:
köszii a bíztatást.. szoktam vele beszélgetni, foglalkozik velem, amikor nincs ott a legjobb barátnőm.. de a legjobb b.nőmet sem szeretném elveszíteni, nagyon jóban vagyunk, szinte ő a másik felem, mindenben megértjük egymást, óvoda óta ilyen jóban vagyunk..nem szeretném, hogy ezt a köteléket egy fiú szaktsa meg.. de nem tudok lemondani a fiúról sem :(
2011. aug. 5. 20:38
 10/21 Bogee123 ***** válasza:
őszintén beszéld meg a barátnőddel, hogy ez így nem stimmel.. ha fontosnak tartja az érzéseidet, akkor abbahagyja ezt a pasizósdit. ha nem, akkor nem kenődj el, kiderült, hogy nem igaz barátnő...ezek a pasik...valamelyik olyan lökött :S nem látja rajtad, hogy teccik neked? :)
2011. aug. 5. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!