Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit kell tennem ahhoz, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kell tennem ahhoz, hogy felfigyeljen rám az a pasi, aki tetszik?

Figyelt kérdés
már kissé zavar, hogy 18 elmúltam, és nem volt még komoly kapcsolatom, csak olyanok szerettek volna kapcsolatot teremteni velem, akik nem illettek hozzám (nem vagyok válogatós, de mindig a legrosszabbat fogtam ki). aki meg normális lett volna, az pár randi után lekoptatott. így most úgymond nekem kell kezembe venni az ügyet, ha nem akarok 30 éves koromra szűz maradni. mit tegyek? mert már nagyon-nagyon hiányzik a szerelem az életemből (amúgy is egy romantikus alkat vaygok)
2011. febr. 16. 20:32
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Küldj képet és megmondom.
2011. febr. 16. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Hát ha közel laksz(dunaújváros) akkor felőlem talizhatunk és stb, de ha messzebb laksz akkor sexkapcsi?


18f

2011. febr. 16. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
második: ugye te se gondolod komolyan, h szexkapcsolatban veszteném el a szüzességem? amúgy meg írtam, h romantikus lélek vagyok
2011. febr. 16. 20:39
 4/13 anonim ***** válasza:
"Két lélek, egy gondolat; két szív, egy dobbanás"
2011. febr. 16. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Most nincs benne semmi h kivel d*gatod meg magad elsőre..
2011. febr. 16. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Azt tudom tanácsolni,hogy járj el minnél több helyre barátkozz másokkal is hátha bejön valami pasi aki rendes és hozzád illik.
2011. febr. 16. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
persze, nem akarok álszent lenni, szóval nem azt mondom, hogy nincs meg bennem a nemi vágy meg minden, csak neekm több kell ahhoz, h vkivel lefeküdjek
2011. febr. 16. 20:44
 8/13 anonim ***** válasza:

az ügyért nem kell sokat tenned. Ha igényes vagy magadra nézve akkor pláne. itt nem 10centis miniszoknyát és 2kg alapozót értek, hanem megfelelő viseletet, és ápoltságot.

A lányok nagy csábítók, nem kell sokat variálni, egy megfelelő pillanás+mosoly kombó csodákra képes, azonnal felhívja a lány figyelmét, és beindítja a bennünk(fiúkban) a "vadászatot". Ennek azt hiszem így kell lennie. Így a srác is megússza pofáraeséssel, és a lány sem tett különösebben semmit sem, amihez hősies bátorság szükségeltetik, mégis eléri a célját.

Azt hiszem, nem kell tovább ecsetelnem a dolgot. Élj vidáman, ésfigyeld az embereket. F

2011. febr. 16. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
az utolsónak köszi :) csak kár, hogyha egy fiú néz, hirtelen zavarba jövök és elkapom a tekintetem. nem szándékosan. sztem ez lehet a baj...
2011. febr. 16. 21:17
 10/13 anonim ***** válasza:
Én megismerkednék veled szívesen! 34F
2011. febr. 18. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!