Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok ha hazaviszek egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok ha hazaviszek egy lányt akkor nagyobb esélyem van akkor ha gitározok és éneklek neki?

Figyelt kérdés
Gondolkodtam rajta hogy randi után ha eljön hozzám egy kicsit gitározok neki:D
2011. aug. 3. 09:06
1 2 3 4 5
 31/41 anonim ***** válasza:
Na végre nem egy dubstephallgató köcsög. :) Ha tetszik neki a gitár, akkor gitározz neki. :)
2011. aug. 6. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/41 anonim ***** válasza:

Csak akkor van esélyed ha minimum így gitározol :D


http://www.youtube.com/watch?v=qCvZgxeMNDE&feature=related

2011. aug. 6. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/41 anonim ***** válasza:
Én örülnék neki, ha valaki gitározna nekem. :) Összemérhetetlenül jobb, mint az a hozzáállás, hogy 'most menjünk haza és d.gjunk'.
2011. aug. 6. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/41 anonim ***** válasza:
Hogyne, akkor ha dalos estet akartok eltolteni, de el is ciheted szinhazba vagy operaba
2011. aug. 6. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/41 anonim ***** válasza:
Én imádom a zenét, meg mindenféle hangszert, de ez nekem nem igazán jönne be. Maximum akkor, ha már régebb óta együtt vagyunk és pl. szülinapomon vagy évfordulón meglep ilyesmivel. De ha egy srác, akit alig ismerek, ezzel jönne elő... hát nem tom, nekem ez ilyen nyálas, filmbe illős jelenet :S Bocsi, de ez csak az én véleményem, szerintem sokaknak bejön. :)
2011. aug. 6. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/41 anonim ***** válasza:

Szerintem gitározz neki nyugodtan, főleg ha tudod is, hogy szereti a zenét és szereti a gitárt is.

Nekem konkrétan tetszene, ha a srác akivel randizok/együtt vagyok az gitározna nekem, főleg úgy, hogy tud is.: ))

Ugy hogy hajrá.;)

15/L

2011. aug. 6. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/41 A kérdező kommentje:

11:52


Nem igazán az én stílusom:D

2011. aug. 6. 12:31
 38/41 A kérdező kommentje:

Inkább ez:

http://www.youtube.com/watch?v=_hYPBFM6qtA&feature=related

ilyeneket szeretek játszani:)

2011. aug. 6. 12:37
 39/41 anonim ***** válasza:
Biztos megkérném, hogy tanítson meg. ^^
2011. aug. 6. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/41 anonim ***** válasza:
Gitárt ne szégyeneld, de állapítsd meg a csajról, hogy tetszik-e neki (ne közvetlen kérdéssel te szereted a gitárt jellegűvel, kommunikatív dolgok ! Azért mert nem tetszik
2011. aug. 6. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!