Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok ha hazaviszek egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok ha hazaviszek egy lányt akkor nagyobb esélyem van akkor ha gitározok és éneklek neki?

Figyelt kérdés
Gondolkodtam rajta hogy randi után ha eljön hozzám egy kicsit gitározok neki:D
2011. aug. 3. 09:06
1 2 3 4 5
 11/41 anonim ***** válasza:

Figyu kérdező!Nekem nem a gitárral van bajom de ez nem minden nőnek jön be azt is kalkuláld bele...

Ez tényleg mind szép és jó de nem minden vevő erre szerintem és ezt sokan kicsit erőltetettnek gondolják,többek közt én is,és igen ha már ott van nálad a lakáson akkor nem tök mindegy már??Szerintem ezt későbbre tartogasd ha már kicsit régebb óta együtt vagytok!Vagy pedig a gitárodat ragd látható helyre hogy ő is lássa és lehet ő fog megkérni hogy gitározz!

2011. aug. 3. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/41 anonim ***** válasza:

Ja és gratulálok a 8 évhez!Remélem viszed is valamire és talán egy végre tehetséges ember valami normális zenét fog játszani Magyarországon,mert a mostani felhozatal gyalázat!


Bocsi az offér!:)

2011. aug. 3. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/41 A kérdező kommentje:
köszi, igyekszem:D
2011. aug. 3. 09:31
 14/41 anonim ***** válasza:
Amúgy milyen zenéket játszol és szeretsz?
2011. aug. 3. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/41 anonim ***** válasza:
ha nem ugrotok rögtön egymásnak, akkor megkérdezheted, hogy gitározz-e neki.. ha viszont már máshogy alakulnak a dolgok, akkor illúzióromboló lenne ez a lehetőség :D
2011. aug. 3. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/41 anonim ***** válasza:
általában szeretik a csajok, de én utálom az élőzenét meg a hangszereket 2L
2011. aug. 3. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/41 A kérdező kommentje:
főleg country és rock mint pl. bob dylan vagy gun's 'n' roses
2011. aug. 3. 09:38
 18/41 anonim ***** válasza:
Na az f@sza!Ne térj le az útról!:)Végre egy fiatal aki nem disko patkány!
2011. aug. 3. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/41 A kérdező kommentje:
Ne is mond, ki nem állhatom a technot meg dubstepet meg a hasonló szarokat...
2011. aug. 3. 09:44
 20/41 anonim ***** válasza:
Youtubra nincs feltőltve videod?
2011. aug. 3. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!