Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mennyi idő után hívjam fel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi idő után hívjam fel hogy biztosan tudjak vele beszélni?

Figyelt kérdés
Ha egy lány megadja a számát egy buliban... Már próbáltam másnap hívni 2 nap múlva is(külömböző lányokat) de eggyik se vette fel és vissza se hívtak...
2011. aug. 2. 14:36
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
egyikel sem fogsz tudni ugyse beszélni.csak megadja hogy szállj le rola
2011. aug. 2. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Ez nem válasz a kérdésemre!!!!!
2011. aug. 2. 14:40
 3/12 anonim ***** válasza:
Amint hazaérsz a buliból,hívd fel őket,mert mindig ide jönnek nyávogni,hogy megadták a számukat valakinek,de nem hívták őket...
2011. aug. 2. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Valószínű, hogy nem voltak mobil közelben, nem hallották, stb. Ha, nem ismerték a számodat, akkor még jó, hogy nem hívtak vissza. Én se hívnák vissza, egy számomra ismeretlen számot. Ha nagyon akar valamit, akkor újra felhív.
2011. aug. 2. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
első vagyok.de ez válasz.egyikse veszi fel ugysem semennyi idö után sem...
2011. aug. 2. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
kamuszámot adnak már a buliban fel kell hívni hogy leteszteld!
2011. aug. 2. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:

Én mint nő, mindig úgy voltam vele, hogy ha megadtam a számomat, akkor másnap már vártam a hívást. Az nagyon jó pont, ha nem napokig tartod bizonytalanságban. Ebben az esetben ugyanis nekem női aggyal úgy jön le, hogy nem is vagyok annyira fontos, most épp eszébe jutottam, hát hívott.

Más kérdés, amit az első válaszoló írt, ha nem veszi fel és nem is hív vissza, akkor valószínűleg nem akar veled beszélni. Egyszer majd találsz olyat, aki várni fogja a hívásodat.

2011. aug. 2. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

ja rögtön meg kell csörgetni buliban amint megadta...


úristen hogy hoztak már ezzel kínos helyzetbe amikor hívtak és nem csörgött a telóm.... :DDDDD


amúgy én annak örülnék ha másnap este/utána reggel hívnának.. hamarabb ne

17/L

2011. aug. 2. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
buliban nem hiszem hogy olyat fog találni...első voltam megint
2011. aug. 2. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Kedves első! A negativitásodra nem vagyok kiváncsi! Nem én tehetek arról hogy egyedülálló vagy és nem jön össze a csajozás! Az ember minden nap tanul valami újjat! Legközelebb használom majd a HASZNOS információkat! Köszi a válaszokat!
2011. aug. 2. 15:12
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!