Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Csak én vagyok felháborodva...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak én vagyok felháborodva az ilyen fiún?

Figyelt kérdés
19 éves vagyok és megismerkedtem egy 19 éves sráccal. Nem laktunk egy városban, ezért kéthetente hozzánk járt, péntektől vasárnapig itt volt, anyukám körülugrálta, főzött, megvett mindent, kiszolgálta. A fiú sosem hozott semmit, még egy szelet csokit vagy egy szál virágot sem, sőt amikor elmentünk egy burgerkingbe bekapni valamit fizetésnél hosszan nézett engem és nem vette elő a pénztárcáját holott ő rendelt, ő javasolta hogy menjünk oda mert éhes. (délután voltunk a városban) Azt mondta csak a hazaútra van pénze, ha meghív nem tud hazamenni. Másik alkalomkor tőlem kért kölcsön pénzt, mert nem hozott, nem akarta lehúzni a szüleit azt mondta... Egyszer voltam csak náluk, akkor a szülei nem foglalkoztak velünk, az anyja csak a pedikűrösről csevegett, 3 emeletes házuk van és a srác csak márkás cuccokban jár. ezek után jogosan tettem fel a kérdést: meddig kell még ezt tűrnöm? Tehát szakítottam vele és még én voltam az anyagias, aki csak a pénzre hajt... Miért olyan nehéz manapság normális fiút találni? Ti mit tettetek volna a helyemben?
2011. júl. 30. 22:46
1 2 3 4 5
 41/44 anonim ***** válasza:
49%

Persze. Ebben az esetben a kérdezőnek igaza van, de ennek ellenére a kérdező is elvárja, hogy a "sajátját fizeti" elven túl a férfi plusz dolgokat is fizessen.


"Olyant meg plane nem lattunk, hogy valaki meg akart volna hivni egy lanyt."

Nem is azt írtam, hogy sok ilyen férfi van, de az akkor is marhaság, hogy csak azért a férfi fizessen, mert ő férfi, holott már demokrácia van.

2011. júl. 31. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/44 anonim ***** válasza:
Nekem egyszer olyan volt, hogy a volt barátom csak úgy kijelentette, hogy adjak neki pénzt, mert nincs pénze buszjegyre, 300 ft... de az 500 ft-os cigit meg szívta, amit az anyjától kért kölcsön mindig..
2011. aug. 1. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/44 A kérdező kommentje:
Látom nem vagyok egyedül..részvétem..én már úgy vagyok vele, hogy inkább egyedül vagyok vagy barátokkal és akkor legalább nem erőlködök egy kapcsolatot kialakítani olyasvalakivel, aki még azt sem érdemelné meg hogy hozzászóljak... Igaza volt annak, aki azt mondta hogy az én hibám, miért kezdek ilyennel..De tanultam a hibáimból...:)
2011. aug. 1. 20:48
 44/44 anonim ***** válasza:

ő egy p*cs!

de azért vannak rendes fiúk


"inkább egyedül vagyok vagy barátokkal és akkor legalább nem erőlködök egy kapcsolatot kialakítani"..ezzel pedig teljesen egyet értek

2011. aug. 18. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!