Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Csak én vagyok felháborodva...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak én vagyok felháborodva az ilyen fiún?

Figyelt kérdés
19 éves vagyok és megismerkedtem egy 19 éves sráccal. Nem laktunk egy városban, ezért kéthetente hozzánk járt, péntektől vasárnapig itt volt, anyukám körülugrálta, főzött, megvett mindent, kiszolgálta. A fiú sosem hozott semmit, még egy szelet csokit vagy egy szál virágot sem, sőt amikor elmentünk egy burgerkingbe bekapni valamit fizetésnél hosszan nézett engem és nem vette elő a pénztárcáját holott ő rendelt, ő javasolta hogy menjünk oda mert éhes. (délután voltunk a városban) Azt mondta csak a hazaútra van pénze, ha meghív nem tud hazamenni. Másik alkalomkor tőlem kért kölcsön pénzt, mert nem hozott, nem akarta lehúzni a szüleit azt mondta... Egyszer voltam csak náluk, akkor a szülei nem foglalkoztak velünk, az anyja csak a pedikűrösről csevegett, 3 emeletes házuk van és a srác csak márkás cuccokban jár. ezek után jogosan tettem fel a kérdést: meddig kell még ezt tűrnöm? Tehát szakítottam vele és még én voltam az anyagias, aki csak a pénzre hajt... Miért olyan nehéz manapság normális fiút találni? Ti mit tettetek volna a helyemben?
2011. júl. 30. 22:46
1 2 3 4 5
 11/44 A kérdező kommentje:
Én félénkebb lány vagyok, egy ideig tűrtem, nem mertem szólni, amikor aztán sok lett jól kitálaltam, a sarkamra álltam és még neki állt följebb, én voltam az anyagias, aki nem is szerette...Most erre mit lehet mondani? Nem kicsit csalódtam, de lehet hogy kellett ez a nagy koppanás nekem, hogy ne maradjak naiv...
2011. júl. 30. 22:57
 12/44 anonim ***** válasza:
60%
Én nem nagyon bírom elviselni, hogy a barátnőm fizessen, még ha 200 ft-ról is van szó. Ámbár néha muszáj engednem (fogcsikorgatva is de muszáj), mert az meg neki rossz, hogy, ha állandóan én fizetnék, ami tulajdonképpen megérthető. Mi úgy oldottuk meg, hogy hol, Ő, hol pedig én fizetek. (bár az jobb, ha én perkálok sűrűbben:D)
2011. júl. 30. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/44 A kérdező kommentje:
Én meglennék felesben is egy sráccal, nincs azzal gond. Örülök annak is ha meghív két gombóc fagyira. Hosszabb kapcsolatnál meg természetes hogy étteremben, utazásban felezünk...Sok srác azonban elvárja hogy eltartsák. És ha annyit mondok: fizetem a részem, akkor a válasz az hogy oké, ennyi és ennyi lesz... Csak én érzem úgy, hogy egy italnál a helyes válasz az lenne: ááá ne hülyéskedj, hagyjad csak!
2011. júl. 30. 23:01
 14/44 anonim ***** válasza:
49%
Nem, nem csak Te érzed így. A tisztesség is így diktálja.
2011. júl. 30. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/44 anonim ***** válasza:
76%

Egyetertek Veled.

Nekem olyan is volt, hogy meghivott magukhoz nyaralni 5 napra, ahol nem kaptam enni, hazon kivul kellett vennem az ennivalot mindig, és amikor kirandulni mentunk, kozolte, hogy en fizessem az utikoltseget, mert ő a vendeglato, és nekem kell az ő koltsegeit fedezni - kozben meg ő kereso ember volt, en meg diak, akinek 1/3 aru menetjegye volt, es a zsebpenzembol fizettem, mert nem volt keresetem, és az övét ha kifizetem, en nemtok hazavonatozni, de ragaszkodott hozza....:-O

Amit Te irsz, az is elofordult majdnem minden fiunal.

Mar ott tartok, hogy arulkodo jel, ha a fiu nem ugy hiv randizni, hogy gyere, meghivlak egy kolara, vagy gyere el setalni ide meg oda, kitalaltam ezt vagy azt - hanem kozli, hogy bejelentkezik hozzam vendegsegbe... És bennem mar ekkor le is fagy az erdeklodes iranta.

2011. júl. 30. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/44 anonim ***** válasza:
32%

Jézus Isten! Milyen fiúkkal akadtatok ti össze??? Szerintem pont a legalját fogtátok ki...

22F

2011. júl. 30. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/44 anonim ***** válasza:

Randin elore leszogezem, hogy ha ki-ki alapon fizetunk, akkor en hatarozom meg a helyet, mert csak olyan helyre megyek, amit mar ismerek, hogy ki tudom fizetni.

Ekkor lehetosege van azt mondnai, hogy inkabb menjunk dragabb helyre, ahova en akarom, de meghivlak.

De ilyen meg nem fordult elo.

Sokkal inkabb elofordul, hoyg ők keredzkednek, hogy hadd jojjenek vendegsegbe, vagy inkabb csak olcso dolgot rendelnek, es a vegen sul ki, hogy elvarjak, hogy en fizessek...

2011. júl. 30. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/44 anonim ***** válasza:
100%
Még egyutt jartam egy fiuval, aki megjatszotta, hoyg ő gazdag es barmelynnit szivesen kolt ram, a gyakorlatban meg ez ugy zajlott, hogy 10-15-szor koltott ram 110-150 Ft-okat, de többszor hagyta, hogy "mert nem tud 20-asbol visszaadni), en adjak vissza helyette vagy fizessek helyette 2-6-10 E Ft-okat, amiket aztan ELFELEJTETT megadni, pedig kértem tőle.
2011. júl. 30. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/44 anonim ***** válasza:
50%

Én felezni szoktam bár nem szívesen, de nem tudom egyedül állni az egész költséget és nagyon utálom, hogy nem tudok bármikor fizetni egy vacsorát csak nagy ritkán. Ez a sorsa a csóró egyetemistáknak =/

20F

2011. júl. 30. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/44 anonim ***** válasza:

Ne is vallald tul magad anyagilag kedves 20F, sokkal tobbet er egy szemelyesebb, de olcsobb vagy akar ingyenes program.

Pl. egy ismerosom megmutatta, hova lehet ingyen moziba menni.

Vagy pl. egy szep helyet felfedezni Bp-en, ahol van kut is, es hajtogatsz papirpoharat a lanynak, es abbol isztok.

Vagy veszel a kozertben mindkettotoknek asvanyvizet, es leultok egy szep helyen, ligetben..:)

Vagy meghivod es egyutt foztok.

2011. júl. 30. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!