Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Csak én vagyok felháborodva...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak én vagyok felháborodva az ilyen fiún?

Figyelt kérdés
19 éves vagyok és megismerkedtem egy 19 éves sráccal. Nem laktunk egy városban, ezért kéthetente hozzánk járt, péntektől vasárnapig itt volt, anyukám körülugrálta, főzött, megvett mindent, kiszolgálta. A fiú sosem hozott semmit, még egy szelet csokit vagy egy szál virágot sem, sőt amikor elmentünk egy burgerkingbe bekapni valamit fizetésnél hosszan nézett engem és nem vette elő a pénztárcáját holott ő rendelt, ő javasolta hogy menjünk oda mert éhes. (délután voltunk a városban) Azt mondta csak a hazaútra van pénze, ha meghív nem tud hazamenni. Másik alkalomkor tőlem kért kölcsön pénzt, mert nem hozott, nem akarta lehúzni a szüleit azt mondta... Egyszer voltam csak náluk, akkor a szülei nem foglalkoztak velünk, az anyja csak a pedikűrösről csevegett, 3 emeletes házuk van és a srác csak márkás cuccokban jár. ezek után jogosan tettem fel a kérdést: meddig kell még ezt tűrnöm? Tehát szakítottam vele és még én voltam az anyagias, aki csak a pénzre hajt... Miért olyan nehéz manapság normális fiút találni? Ti mit tettetek volna a helyemben?
2011. júl. 30. 22:46
1 2 3 4 5
 31/44 anonim ***** válasza:
26%
Talán nem külső alapján kéne válogatni a fiúk között, hanem a belsőt kéne nézni, és akkor kiszűrnéd az ilyen szarcsimbókokat. De hát egy lánynak úgyis hiába mondok ilyet.
2011. júl. 31. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/44 anonim ***** válasza:
49%
Talán így akarta letesztelni, hogy önmagáért is szeretnék-e, még ha hülyén is csinálta.
2011. júl. 31. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/44 anonim ***** válasza:

Nullásliszt palid volt egy cseppet se sajnáld.

Jön majd a rendes srác csak ki kell bekkelni.

2011. júl. 31. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/44 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Nem, nem így akarta letesztelni, csak szimplán zsugori volt és a pénzt mindenkire sajnálta, még 200 Ft-t is, magára persze voltak fölösleges húsz ezresei... Akkor is ha már a sokadik pár converse cipőjét vette... Nekem a külső és a belső egyaránt számít, őszintén mondom. Normális lány vagyok, nem akarok álszent lenni, hogy nekem aztán akármilyen ronda is lehet egy srác, mert nem... De ha választani kéne, őszintén mondom, hogy a belső számomra fontos, hiszen az alapján derül ki, hogy lehet-e hosszútávú kapcsolat.. Csak manapság nagy elvárás egy sráctól, hogy lepjen meg néha valamivel (ami akár egy süti vagy egy szál rózsa is lehet) hogy ne igya le magát napi szinten és hogy fontos legyen neki a tanulás, egyetem. Ennyi lenne szerény elvárásom, de még nem sok ilyen fiút találtam...
2011. júl. 31. 14:43
 35/44 anonim ***** válasza:

És az ilyen görény kis diszköcsög miatt puffogtatjátok a közhelyet, hogy minden pasi gyökér.


Itt volt a recept, hogy milyen pasival nem éri meg kezdeni? Igen. Pénzes, elkényeztett, zéró inteligencia, nagyképű bunkó. És mégis az ilyekkel jösztök össze, a rendes pasikat, meg lenézitek.


Hát ne sirj, ha igy választottál!

2011. júl. 31. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/44 anonim ***** válasza:

"Csak manapság nagy elvárás egy sráctól, hogy lepjen meg néha valamivel (ami akár egy süti vagy egy szál rózsa is lehet) hogy ne igya le magát napi szinten és hogy fontos legyen neki a tanulás, egyetem. Ennyi lenne szerény elvárásom, de még nem sok ilyen fiút találtam..."


Hát pedig több ilyen fiú van, mint gondolnád... Csak te mindig a gerinctelenekkel akadtál össze. 22F

2011. júl. 31. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/44 anonim ***** válasza:
30%
Az utolsó kiegészítéseként: mert csak a külsőre mész, hiába mondod h nem.
2011. júl. 31. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/44 anonim ***** válasza:

KEnstelen vagyok megcafolni a "kulsore megy" feltetelezest.

Én irtam a sok konkret sztorit, es 35 eves vagyok, olyanokkal esett meg a dolog, amiket leirtam, akikkel evek ota egy kozegben mozogtunk, ugyanazokban az egyetemi szakokon, ugyanazokban az egyetemi klubokban es fokozatosan megszerettuk egymast.

Amikor meg nincs iylen összeszokasi hatter, akkor meg egyszeruen reagalok a kozeledesere egy fiunak, aki elhiv talalkozni, nyaralni, stb. Ritkan van iylen, es mindet elfogadom.

Tehat még masmilyen fiu nem kozeledett hozzam. Ennyi.

2011. júl. 31. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/44 anonim ***** válasza:
49%

Én már az első meghívásos randi előtt mondom, hogy mindenki a sajátját fizeti. Így korrekt!


Miért vannak olyan ostoba férfiak, akik kötelességüknek érzik, hogy a nő helyett fizessenek mindent? Már demokrácia van! A nő is dolgozhat, úgyhogy fizesse a sajátját!

2011. júl. 31. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/44 anonim ***** válasza:
100%

Kedves 20:00-s, eltevedtel. Pont arrol beszelunk, hogy még csak olyan ferfit lattunk, aki a baratnojevel hivatja meg magat, egy fillert sem fizet még a sajat fogyasztasabol sem.

Olyant meg plane nem lattunk, hogy valaki meg akart volna hivni egy lanyt. Ide irtak nehanyan olyanok, akik bizonygatjak, hogy ok ilyenek, tehat leteznek.:)

2011. júl. 31. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!