Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Leégettem magam? Szerintetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Leégettem magam? Szerintetek kinevetett? :S

Figyelt kérdés

A lényeg az hogy könnyűzenei koncerten voltam egyik este és nagyon megtetszett egy srác. A barátnőm észrevette és odamentünk és, mivel ez ilyen "ugrálós" koncert volt, inkább csak egymás mellett táncoltunk, egyszer volt ilyen pogó-féle, akkor átkarolt, de ennyi. És én meg nagyon mosolyogtam, és szerintem ezt észrevette, mert felnéztem rá és ő is mosolygott, de inkább ilyen önelégülten. Aztán még 1-2x szemeztünk,és mégis mindig úgy éreztem, hogy inkább én vagyok rámenős.. Másra már nem volt idő/alkalom. Állítólag többen ismerik barátnőim közül és lehet, hogy még fogunk együtt bulizni. Ez nagyon gáz? Úgy értem, hogy tényleg nem akarhatott semmit? Mmint egyfolytában csak mosolygott... de ennyi. Ezek után már menekülni fog előlem? Vagy csak túlhisztériázom?

Köszönöm (:


2011. júl. 21. 22:30
 1/9 anonim ***** válasza:
62%
fel fog jelenteni
2011. júl. 21. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Túlreagálod. No para.
2011. júl. 21. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
jól érezte magát.ennyi.
2011. júl. 21. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
csak túlhisztériázod...nem dőlt össze a világ, nyugi
2011. júl. 21. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Részegebb volt,mint te,semmi komoly.
2011. júl. 21. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
jujj dejó :) köszönöm a gyors válaszokat ((:
2011. júl. 21. 22:38
 7/9 A kérdező kommentje:
lol. ez eszembe sem jutott.. kb 3 sört lenyomott koncert alatt.. ahamm akkor ezért :D köszi :D
2011. júl. 21. 22:46
 8/9 anonim ***** válasza:
3 sörtől csak nem volt részeg, de igen ezt túl reagálod. :)
2011. júl. 21. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Hello! Szerintem is a Turbo már megvolt, azért vigyorgott annyit. Ha tudod az elérhetőségeit, keresd meg! Legalább már tudod hogy kezdeni: Szia! Emlékszel rám? Találkoztunk azon a koncerten és .... innentől folytatsd TE Ha tetszel neki, úgyis válaszolni fog.
2011. júl. 22. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!