Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagyon leégettem magamat. Mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon leégettem magamat. Mit csináljak?

Figyelt kérdés

Van egy kedvenc szórakozóhelyem ahol szinte törzsvendég vagyok. Legutóbb nagyon csúnyán berúgtam, iszonyat égő volt. Azóta nem mertem lemenni.

Viszont van egy csaj aki nagyon tetszik onnan, és szeretnék vele összejönni. Valami már alakulófélben is van, és azt hiszem belezúgtam. Szerencsére az ő társosága nem volt ott aznap este, de még így is van esély rá, hogy kitudódik a dolog. Ha elterjed az eset híre, tuti pokoli estém lesz.

Szerintetek megkockáztassam, vagy ne menjek többet?


2011. júl. 27. 10:36
 1/9 anonim ***** válasza:
Hát ha elég felnőtt vagy így berúgni akkor legyél már annyira felnőtt, hogy megoldod magad.
2011. júl. 27. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Nem vagyok az a berúgós típus, csak leitattak, mert szülinap volt. Rég nem vagyok már tizenéves, szóval emiatt is ciki az ügy.
2011. júl. 27. 10:40
 3/9 anonim ***** válasza:

Nem tudom miért csinálsz ebből ekkora problémát, ez bárkivel megeshet. Velem is előfordult, pedig én ráadásul még lány is vagyok. Na és akkor mi van? Nem volt szándékos, véletlen rúgtam be annyira én is. 1 hónapig siránkoztam rajta, aztán röhögtem magamon. A kutyát nem érdekli.

Férfi esetében meg főleg nem.

2011. júl. 27. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Főként nem a részegség ténye volt a baj hanem amit csináltam. Íg se gáz? o.O
2011. júl. 27. 10:50
 5/9 anonim ***** válasza:
van rá esély h valaha elfelejtődik? mert ha igen akkor várj egy kicsit vele h odamenj
2011. júl. 27. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
igen, lehet hogy az lesz.
2011. júl. 27. 10:56
 7/9 anonim ***** válasza:
Az attól függ, mit csináltál...
2011. júl. 27. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Miért mit csináltál?

Annyira nem lehet borzasztó. Mindenki hány részegen.

2011. júl. 27. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Nem voltál soha tizenéves? Most is csak huszon vagy valószínűleg.


Emlékszel hány bulin "égette le magát" úgy mindenki, ahogy te. Mi anno úgy oldottuk meg hogy SZARTUNK BELE MAGASRÓL AZ EGÉSZBE. Ki a f@szt érdekel? Ők is voltak már részegek.

2011. júl. 27. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!