Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan hívjam el az osztálytár...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan hívjam el az osztálytársam randizni?

Figyelt kérdés
4 éve vagyunk osztálytársak, egész végig jól kijöttünk egymással. Én már régóta szerelmes vagyok a csajba, vasárnap egy buliban egész jól összejöttünk (sokat beszélgettünk, megfogtuk egymás kezét), de nem tudom, hogy ez tőle őszinte volt, vagy csak azért volt ez mert picit részeg volt, esetleg csak szórakozásból csinálta. Hétvégén szeretném elvinni vhova, de nem vagyok biztos benne, hogy Ő is komolyan gondolja a dolgot, és nem szeretném leégetni magam, viszont nincs semmi tapasztalatom a randizás terén. Hogy tudnám így elhívni őt randizni? (Én: 14/F, Ő: 14/L) Lécci komoly válaszokkal segítsetek! köszi
2011. júl. 21. 09:14
1 2
 11/17 anonim válasza:
Én is 14/L éves vagyok! Én szeretem a romantikus helyeket ahol csak én és a srác vagyunk. Én valami kis csöndes, kellemes helyre mennék!
2011. júl. 21. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
azt a k* 14 éves lányt elengedttek buliba és ott meg bebaszot O.O
2011. júl. 24. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim válasza:
Tekersz neki egy jó kis husos nokedlit:)))
2011. júl. 24. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
személyesen hívd el ... és egy tanács 14 évesen inkább ne menjetek iszogatni :P
2011. júl. 25. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim válasza:

Személyesen minden féleképen!

Mozi aztán ott elehet lazulni elöb a kezét fogd meg és ha hagya smárold le ez lesz a tutti! ;)

2011. dec. 3. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

Júliusi kérdést miért emelted ki? Azóta nem hívtad el? Ejj-ejj, te fiú... :P


Ha már annyira nem mered személyesen, direktbe megkérdezni tőle, hogy elmenne-e veled valahová, akkor kérdezd meg tőle msn-en, facebook-on. De akkor, amikor beszéltek, ne üzenetet, azonnalit küldj neki. És okosan vezesd fel a témát, gondold ki, hova szeretnéd elhívni (mozit ne, az nem randi, ültök egymás mellett másfél-két órát - mondjuk ha utána még van program, belefér(het), de mindenképp beszélgetős legyen a randi). Szóval kitalálod, mit akarsz, hol akarod, és okosan tereled a beszélgetést, aztán amikor már a témáról beszéltek, megkérdezed, hogy "Lenne kedved.....?"


De mindezt személyesen lenne a legjobb megtenni, hasonló koreográfiával, hogy tereled a beszélgetést a téma felé, majd rákérdezel. Nyilván ismered, tudod, mit, miket szeret, nagyon nehéz dolgod nem lesz. Itt a tél, pl elviheted korcsolyázni egy műjégpályára, a közelben biztos van ilyen. Mondjuk nem hátrány, ha tudsz korcsolyázni. De ha csak ő tud, akkor majd ő megtanít az alapokra. Ha ő sem tud, akkor is el lehet menni, jót fogtok szórakozni egymáson :D

2012. jan. 15. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
Már nem aktuális a dolog, de felnéztem aztán kiemeltem hátha kapok vmi hasznos választ, amit hasznosítani tudok a jövőben :) Köszi a tanácsot!
2012. jan. 15. 20:37
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!