Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan hívjam el az osztálytár...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan hívjam el az osztálytársam randizni?

Figyelt kérdés
4 éve vagyunk osztálytársak, egész végig jól kijöttünk egymással. Én már régóta szerelmes vagyok a csajba, vasárnap egy buliban egész jól összejöttünk (sokat beszélgettünk, megfogtuk egymás kezét), de nem tudom, hogy ez tőle őszinte volt, vagy csak azért volt ez mert picit részeg volt, esetleg csak szórakozásból csinálta. Hétvégén szeretném elvinni vhova, de nem vagyok biztos benne, hogy Ő is komolyan gondolja a dolgot, és nem szeretném leégetni magam, viszont nincs semmi tapasztalatom a randizás terén. Hogy tudnám így elhívni őt randizni? (Én: 14/F, Ő: 14/L) Lécci komoly válaszokkal segítsetek! köszi
2011. júl. 21. 09:14
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Nem szeretnél eljönni velem sétálni/iszogatni?
2011. júl. 21. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:

Szia! Lene kedved sétálni/bowlingozni/fagyizni velem a hétvégén?

Ha nem full részegen fogta meg a kezedet akkor bejössz neki. ;) Légy bátor, kezdemènyezz! Sok sikert! :)

2011. júl. 21. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Osztálytársadat, sehogyse.
2011. júl. 21. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Még 1 kérdés: a facebook alkalmas hely arra, hogy elhívjam, vagy inkább sms? Plusz tippeket is írhatnátok, hogy hova vigyem (elég nagy a város, sok a lehetőség).
2011. júl. 21. 09:39
 5/17 anonim ***** válasza:
SZEMÉLYESEN!
2011. júl. 21. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Igen, személyesen! Pl. elmentek sétálni, beültök valamit meginni aztán hazakiséred.
2011. júl. 21. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
BÁTRAN,csak bátran! A fagyi, a séta jó ötlet. Nem kell túlbonyolítani. Nekem annak idején nem volt bátorságom egy ilyenhez, és a mai napig rettenetesen bánom. Te ne járj így. Szóval csak vágj bele! Sok szerencsét!
2011. júl. 21. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
SZEMÉLYESEN!!! Semmi Facebook meg ilyenek!!!!
2011. júl. 21. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
A facebookos dolgot arra értettem, hogy hogyan kérdezzem meg tőle h eljönne-e velem. Akkor az jó ötlet lenne szerintetek, ha sétálnánk egyet a városban, esetleg fagyiznánk? Kicsit félek az első randiól, a csajnak már volt fiúja, úgy érzem, béna leszek :(
2011. júl. 21. 10:07
 10/17 anonim ***** válasza:
94%
felhívod telefonon, hogy ráér-e a hétvégén, mert elmehetnétek ide- vagy oda.. ahhoz nem kell elmenni, hozzá, hogy megkérdezd, ráér-e.. az már nagyon nyomulós
2011. júl. 21. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!