Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » "Legyünk barátok. "?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

"Legyünk barátok. "?

Figyelt kérdés

Szeretném a segítségeteket kérni, meg azt is hogy bolondok ne bántsanak meg.(köszönöm)

Van egy fiú akit szeretek még sosem eddig így senkibe sem voltam szerelmes. De randik után ő már csak barátságot szeretne, én többett talán még bízom hogy egyszer enyém lesz (lehet nem kéne.de mégis). Tartsuk tovább a kapcsolatot? Én akarom barátként is.

egy elkeseredett lány (20+)


2011. júl. 21. 00:50
1 2
 1/11 anonim válasza:
100%
Szerintem ne legyetek barátok, mert akkor mindig az az emlék fog benned lenni hogy te szereted, és nem úgy hogy de jó haverom.. Ezért mondják sokan azt is hogy szakítás után ne akarj barátságot, mert az szőrnyű fájdalom.. Neked is az lesz, ha most barátok lesztek, hisz te mondtad te hiszel abban hogy lehet valami, de Ő már nem
2011. júl. 21. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Szerintem se legyetek feltétlen barátok! Az olyan, mintha kicsit leragadnál mellette. Ő valamennyire megismert téged a randik alatt és rájött, hogy nem Te kellesz neki. Lépj te is túl gyorsan rajta, és keress magadnak egy srácot, aki valóban téged akar! :)
2011. júl. 21. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
De nem megy:(
2011. júl. 21. 01:26
 4/11 anonim ***** válasza:
Kerüld el !
2011. júl. 21. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

egy idő után még rosszabb lesz. te egyre jobban beleszeretsz, közben pedig ott van a tudat, h sosem lesz a tiéd.

ne epekedj, hanem lépj tovább. elhiszem, h nehéz, de később neked lesz jobb.

2011. júl. 21. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Senki nem írná meg azt a kérdezőnek, hogy urambocsá próbálja felkelteni a srác érdeklődését? Hisz a nők olyan sokszínű flörttechnikával rendelkeznek, hogyha nagyon akarnak, szinte bárkit le tudnak venni a lábukról.

Én ehhez nem értek, férfi vagyok, de biztos, hogy a végső feladás előtt egyszer még megpróbálnám magamba bolondítani.

2011. júl. 21. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

az intelligens nő nem taktikázik, kedves férfi válaszoló.

ha egy pasit nem érdeklek annyira, h ő udvaroljon nekem, akkor azt már megette a fene. legalábbis én így látom.

2011. júl. 21. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
azért köszi
2011. júl. 21. 18:03
 9/11 anonim válasza:

Szerintem Sohasem szabad feladni! Mindent lehet csak akarni kell. (tapasztalat ismerősöknél... és nálunk is)

(Férfi 19)

2011. júl. 23. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 kicker ***** válasza:
Nincs mit gondolkozni ezen egyértelmű a tudtodra adta hogy nem akar veled komoly kapcsolatott.Legyetek beszélő viszonyban de túl szoros barátkozásba ne kezdj az csak neked lenne rossz.
2011. júl. 23. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!