Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogy lehetne eléni, hogy csak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehetne eléni, hogy csak barátok legyünk?

Figyelt kérdés

Én megismertem egy lányt.Szerettem volna vele összejönni csak nem jöttem be neki.Mát többször is visszautasitást kaptam töle..de nem tudom elfelejteni mert naon szeretem.Szoktam neki küldeni üziket amikor valentin-nap van meg ilyenek.Mindig azt irja vissza,hogy köszi.Voltak idök amikor összevesztünk,mert azt mondta idegsitö vagyok,de ez régen volt.Tudom mindenki azzal jön,hogy uj csaj meg ilyenek,de nem jó ez nekem.Nem tudnék szeretni senkitsem annyira mint öt.Talán reménykedek még....

és azt hogy lehetne elérni nála,hogy csak haverok legyünk ???

nekem ennyi is elég lenne...csak ennyi:)


2011. márc. 10. 08:30
 1/2 A kérdező kommentje:
ezt a szöveget már feltettem.de irta,még hozzá kicsit..."haverok"
2011. márc. 10. 08:31
 2/2 anonim ***** válasza:
Ha haverok lesztek, ergo tartjátok a kapcsolatot az olaj a tűzre szerintem. Neked el kell felejtened, hogy ne pazarolj éveket az életedből egy reménytelen szerelemre. Nem jó látni, hogy a szemed előtt lesz szerelmes másba stb stb. Szóval ne beszélj, ne találkozz, ne gondolj rá. Felejts! És akkor újra esélyed lesz egy boldog párkapcsolatra olyannal aki szeret, becsül.
2011. márc. 10. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!