Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan hívjak el randizni egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan hívjak el randizni egy csajt?

Figyelt kérdés
2011. júl. 18. 17:44
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
66%
javaslom magyarul!
2011. júl. 18. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
Hát odamész, köszönsz, megkérdezed hogy van, utána meg hogy nem lenne-e kedve elmenni veled ide meg oda. De ha neten, akkor meg kb ugyanígy. Beköszönsz. Utána egy két mondat, utána a kérdés:)
2011. júl. 18. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
Szia!Találkozzunk valamikor és sétáljunk egy kicsit
2011. júl. 18. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim válasza:
hát írj rá/ menj oda hozzá kérdezd meg hogy van beszélgess vele egy picit majd hozd fel a témát.. hívd el fagyizni vagy egy üdítőre.. akár csak simán sétálgatni. :) hidd el nekünk ez jön be. ;)
2011. júl. 18. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%

Hát, tudod ez helyzetfüggő. A lényeg az, hogy magabiztosan, és kedvesen csináld, de nem árt némi frappánsság sem :)

Én pl decemberben repültem ki Németországba, de 12 órát késett a gépem. Volt ott egy lány is, aki szintén arra a gépre várt. Egyszerűen odamentem hozzá, megkérdeztem, hogy várunk-e együtt, majd meghívtam egy kávéra. Tetszett neki a dolog. :)

2011. júl. 19. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:

szerintem sétáljatok egy nagyot és beszélgessetek, bókolj neki és amikor vége és érzed hogy ez jól sikerült, alig fogytok ki a témákból és menne másképp, akkor hívd el moziba/fagyizni vagy csak egy újabb hosszú-hosszú sétára. nehogy akkor derüljön ki hogy nincs miről beszélgetnetek, amikor már költesz is rá valamit, és nem lehet megszakítani a dolgot.

én az építőjellegű és vicces beszélgetéseket szeretem, és megijednék ha egyből elhívna a fiú valahova, mert zavarba jövök ha valaki helyettem fizet. ne hozd kellemetlen helyzetbe a lányt. hajrá :D


13/L

2011. júl. 21. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 Sacyy válasza:
egyszerűen menj oda,és kedvesen hívd el =) igent fog mondani =D
2011. júl. 21. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%

Rengeteget tanulhatnának az európaiak az araboktól... ők egyszerűen odamennek egy lányhoz, és közlik velük, hogy szépek, és hogy szeretnének vele megismerkedni. Ezerszer jobb ez, mint kamu szituációkat és kifogásokat találni arra, hogy megismerhesd. Ez a féle sarokra állás szerintem sok lánynak bejön, csak nyilván nem bunkón kell csinálni.

22/L

2011. júl. 21. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim válasza:
elhivod moziba egy uditore vagy fagyizni
2011. júl. 21. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 Synesztro ***** válasza:
Menj oda és Köszönj!Ez az első!Ezzel már bizonyítod azt hogy tökös vagy odamersz menni! Aztán hívd el mondjuk cukrászdába, esetleg étterembe stb.és innen elindulhatsz felfelé a sikerhez!;)
2011. júl. 22. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!