Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Barátból barátnő? Veszélyes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátból barátnő? Veszélyes vizek.

Figyelt kérdés

Egyszerű a történet, mégis nehéz benne dönteni: Adott egy baráti társaság, ahol ott van Ő, aki nagyon megtetszett.

Évek óta ismerjük egymást, manapság lényegében bármit meg tudunk beszélni, közvetlenül, bensőséges, intim témában is.

Fél éve szakítottak a barátjával, több éves kapcsolat, mély a seb, de már gyógyul. Azóta többször beszélgettünk már komolyabb témákról, egyre jobban és jobban éreztem, hogy igen, ez a nő tökéletes lenne számomra.

Tudjátok, mint amikor ezt-azt megtudtok a másikról a beszélgetések során és magatokban ujjongva "pipáljátok ki" a tökéletes nőről/férfiról alkotott kívánságlistátokon a dolgokat.

Az is hozzá tartozik a dologhoz, hogy a héten szabin voltam, azt mondta eljött volna velem bárhova, mindkettőnk annyira el akart jutni valahova pihenni. Úgy volt, hogy a baráti körrel megyünk el valahova, de nem egyszerű összehozni a szabadságokat, ha dolgozik már mindenki, így végül egy egész estés összeröffenés lett belőle. Nincs gond, majd legközelebb bepótoljuk. Csak azt bántam, meg ő is, hogy nem jutottunk el így sehova ez alatt a hét alatt pihenni, a következő meg majd aug. közepe, még messze van. Sajnos a távolság sem kicsi, 160km-re lakunk egymástól kb, de egy fősulira járunk, így alkalom az akad találkozni.


Szerintem jól érezzük magunkat egymás társaságában, de egyedül attól tartok, hogy ha bevallom neki az érzéseimet és negatív választ kapok, többé nem tudunk úgy egymás szemébe nézni, mint eddig. Én nem szeretem ezt a kétes állapotot, mindenképp el akarom dönteni, hogy merre tovább: lépjek előre, vagy eresszem el.

Mit javasoltok?


26/F


Tudom, hogy nem szabad több kérdést egyszerre feltenni, de megkockáztatom :)

Hova vinnétek el egy ilyen nőt, aki azt mondja akár egyedül is elmegy veled bárhova pihenni, de konkrétan szó sincs randevúról?


2011. júl. 16. 22:39
 1/5 anonim ***** válasza:

nos mivel kisregényt szíveskedtél írni biztos nem olvasom végig ilyenkor : de ja barátból barátnő tényleg elég necces :D de ízlések és pofonok :D


19F

2011. júl. 16. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
a legjobb egy piknik lenne a szabadban mert akkor ott tényleg csak ti vagytok egymásra tudtok hangolódni.Vagy a Balaton?VAgy menjetek egy beülős helyre mondjuk egy teaházban ahol akár leeht vizipipázni is , ott oylan különleges teák vannak hoyg teljesen el tudsz lazulni.
2011. júl. 16. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Hívd el egy randira és viselkedj férfiként! Udvarolj:)

Nem olyan nehéz ez :)

2011. júl. 16. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Lány barátból nem lesz barátnő. Ahhoz az kéne, h bejöjj neki külsőre, de ha így lenne, nem a barátzónába kerültél volna.
2011. júl. 17. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Hát ha már egy lány azt mondja, hogy egyedül is elmenne veled bárhova, akkor sztem elég nyilvánvaló a helyzet.


Én a helyedben biztosan elhívnám...és amúgy nem tudhatod mi jár a fejében! Lehet, hogy ő is így érez, és igen, barátságból lehet szerelem, hiszen a barátság már egy nagyon szilárd alap egy kapcsolathoz.


Ha pedig nem jön be a dolog, akkor annyi az egész, hogy bocs, akkor félreértettem valamit a jeleidből.:D És ennyi.

2011. júl. 17. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!