Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Milyen dolgokkal a legegyszerü...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen dolgokkal a legegyszerübb levenni egy nőt a lábáról, az első randin szerintetek?

Figyelt kérdés
2011. júl. 11. 21:59
1 2 3 4
 21/31 A kérdező kommentje:

Na akkor azt ne mond hogy a jó nők a jó pasikat szeretik:


[link]


öreg,


[link]

wazze alacsonyabb nála!


[link]

No comment!


[link]


kb az apja lehetne.


[link]

Ja és nem hiszem hogy az öreg Hugh az udvariasságával hódított, vagy a kedvességével, pedig ő tudja milyenek jó nők... De cáfoljatok meg nyugodtan

2011. júl. 14. 16:42
 22/31 A kérdező kommentje:

Egyébként hogy milyen a jó nő? Hát nézd meg hogy mit írnak mások:


http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__szexualitas__19..

2011. júl. 14. 16:44
 23/31 A kérdező kommentje:
Ja és ha már Malek Andrea, akkor vajon Princz Gábor milyen pasi? :D
2011. júl. 14. 16:47
 24/31 anonim ***** válasza:
Oké. És te ezek közül a nők közül melyikkel szeretnél összejönni, hogy az ő ízlésükből szeretnél a hétköznapi emberekre általánosítani? De van amelyiket nem értem, miért linkelted... pl már Celine Dion se fiatal... meg azért nézd meg, hogy Angelina most, hogy rájött, hogy jó nő, kivel van... nehogy már modellek meg playboy lányok pénzéhsége legyen már a mérvadó, ne idegesíts már... Nem szeretem a bunkó srácokat, de valahogy az ilyen ostobákat se...
2011. júl. 14. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:
És ezt a másik kérdést mi miatt linkelted? Ezt tényleg nem értem... van, aki azt mondja, hogy csak álljon vele szóba - ezek szerint nekik is mindegy, ha bunkó, buta vagy csúnya a csaj... van, aki kisregényt ír.
2011. júl. 14. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:

Ne színészeket, meg playboy rib@ncokat linkelj már be...-,-'

Elég siralmas a felfogásod, nem is értem, akkor minek ismerkedsz...xD

Tény és való, hogy sok a rihe, mint ahogy sok a kurv@ pecér is, DE (!) hála istennek vannak még kivételek:D

De ha te így állsz hozzá..., akkor ne is várd, hogy valami normális, jóra való nőt megismersz...xD

Na csáh :'D

2011. júl. 14. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 A kérdező kommentje:
Mivel a kérdés általában vonatkozik, arra hogy az átlak nőt mivel lehet levenni a lábáról, ezért a kommentem is tartalmazott általánosításokat. Persze vannak, olyan csajok is akik nem a bunkó pasikra mozdulnak, de azért a többség azt is beismeri hogy vonzák a "rosszfiúk". Ok, akkor lehet hogy tévedtem, de tisztázzuk hogy ki mit hív rosszfiúnak?
2011. júl. 14. 23:01
 28/31 anonim ***** válasza:
Én senkit nem hívok rosszfiúnak. Erről a szóról az jut eszembe, ahogy egy alulöltözött hölgy csábosan azt mondja valakinek, hogy "rossz fiú voltál"... életemben nem használtam még ezt a kifejezést, ahogy azt se, hogy jó fiú, mert szerintem semmi nem fekete-fehér. Amúgy meg mi válaszoltunk a kérdésedre, mire te egy "köszi, megpróbálom" helyett azzal jöttél, hogy kamuzunk, mert a minden csaj, tehát mi is, a rosszfiúkat szeretjük.
2011. júl. 14. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 A kérdező kommentje:
Félreértesz, én nem azt mondom hogy kamuztok! Sőt örülök neki, hogy van olyan is aki nem olyan mint ahogy írtam. Hiszek benne, hogy nem minden csaj sekélyes, nem minden csaj a pénzre utazik, és nem olyan akin lehet taposni, de sajnos annyira sok az ellenpélda, hogy a normális csajok, szinte csak azt a kivételt képezik, akik erősítik a szabályt. Ne haragudjon senki, akit esetleg megbántottam, nem személyeskedni akartam. Sajnos a negatív tapasztalatok miatt egy kicsit megkeseredtem. Én csak kíváncsi vagyok, hogy azokat a nőket mi mozgatja, akik ilyen pasikat választanak.
2011. júl. 14. 23:20
 30/31 anonim ***** válasza:

Hát, szerintem az ilyen lányokról simán lepereg, amit a pasi mondd nekik... mivel totál nem érdeki őket a véleménye, és nem szeretnék magukat terhelni egy túlságosan odaadó pasival, aki sokat akar velük lenni, és azt az időt értelmesen eltölteni, mert akkor hogy marad idő shoppingra, manikűrre stb ezért direkt kapóra jön egy bunkó pasi - aki végeredményben ugyanolyan, mint ők.

A másik lehetőség, hogy én eléggé úgy veszem észre, hogy sok embernek (és ebben a kérdésben szerintem igaz, hogy főleg a nők között vannak ilyenek) szükségük van problémára. Sokszor látni, hogy egy sikeres nőnek borzalmas a párkapcsolata - mintha úgy gondolná, hogy nem lehet minden ilyen tökéletes, ezért a tudat alattija azt sugallja, hogy egy bunkó pasit keressen, aki miatt tud szenvedni.

2011. júl. 14. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!