Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Milyen dolgokkal a legegyszerü...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen dolgokkal a legegyszerübb levenni egy nőt a lábáról, az első randin szerintetek?

Figyelt kérdés
2011. júl. 11. 21:59
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
Szerintem ezeket magadtól is kellene tudnod.
2011. júl. 13. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 anonim ***** válasza:

Ha egy nő kíváncsiságát fel tudod kelteni akkor nyert ügyed van.

( A mesterem mondta aki férfi és én nő vagyok szal nem értem miért mondta...)

2011. júl. 13. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 anonim ***** válasza:
szerintem koszonesnel a kezere adj puszit.. Ez lehet gazul hangzik de ettol a lanyok altalaban elpirulnak..legy uriember ne te legy a fontos hanem ő ..a hely fontos ..pl ne a tescoba menjetek..hanem valami parkba mert az elso ramdi a masik nyitotabb megismereserol szol tehat sokat kell beszelni..dicserd meg de nelegy tul ramenos..fontos hogy a szemebe nezz..bar gondolom ez alap..fontos hogy megerintsd pl simogasd meg a combjat..de ezzel se ess tulzasba a kevesebb neha jobb..es nr csak fogd es simogasd meg hanem mond melle valami bokot..fontos hogy beszelj magadrol ne csak ot hallgasd es a humor epito eleme egz kapcsolatnak..z humort nem teveszteni a bohockodassal..
2011. júl. 13. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 anonim ***** válasza:
Egy bézbózossal simán leveszel akárkit a lábáról!:D
2011. júl. 13. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 anonim válasza:

Hát erre sok megoldás létezik. Szerintem a legegyszerűbb ha megfogsz egy láncfűrészt, és amikor nem figyel, a térde fölött picivel belevágsz mindkét lábába, hogy kettészakadjon.

És láss csodát: le is vetted a lábáról! Ugye, milyen egyszerű?

2011. júl. 13. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 anonim ***** válasza:
Szia. Az eddigi válaszok között is vannak nagyon jók, de. Én speciel nem vagyok túl romantikus alkat, lány függő. Nem szeretek csak úgy virágot kapni. Kivéve a kedvencem, de ez első randin nem hinném, hogy tudná az illető. Nem szeretem ha túlzásba viszi az udvariaskodást. Ha olyan helyre megyünk, az oké, hogy előre enged. Természetes. De nem várom el, hogy kihúzza a széket. Attól pedig herótom van, mikor felveszik a rendelést, és nem mondhatom én, amit kérek. (mármint, én eldöntöm, aztán ő mondja, hogy ezt és ezt szeretnék...)nem szeretem. A kézcsók valóban nagyon jól hangzik. Az efféle dolgokat szeretem. Ez tényleg nagyon lányfüggő. Viszont a humor tényleg fontos.Sok szerencsét.
2011. júl. 13. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 A kérdező kommentje:
Itt minden csaj azt írja, hogy légy udvarias kedves figyelmes stb. Akkor miért van az hogy a lányok általában a "rossz fiúkat" szeretik, vagyis a legundorítóbb bunkóknak vannak a legjobb nőik?
2011. júl. 13. 23:41
 18/31 anonim válasza:

-.-' hülye hát ha lerúgod a lábáról -.-'

(alap Műveltség hiánya)

2011. júl. 14. 02:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim ***** válasza:
Azzal tuti nyert ügyed van, ha sztereotípiákkal mész oda a randira... nyilván így van, hogy az igazi nők direkt a bunkókra gerjednek. Gratulálok.
2011. júl. 14. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 anonim ***** válasza:

Hát b@zz...ha tényleg így gondolod, hogy minden nő a nyomorékokat szereti, akkor én is csak gratulálni tudok...-,-'

Erre csak annyit tudok mondani, hogy ennyi erővel mi is mondhatnánk, hogy itt jártatjátok a pofátokat, hogy nincsenek rendes lányok, utána meg mindig a rib@ncok után csorgatjátok a nyálatok, meg szerintetek azok a "jó nők"...-,-'

2011. júl. 14. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!