Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Tetszik egy lány, pár napja...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszik egy lány, pár napja kb egy 5 napja ismertük meg egymást, mit mondjak neki?

Figyelt kérdés

Táborból ismertem meg, nagyon tetszik.Kérdeztem hogy nyáron mit csinál azt mondta szerinte nem lesz otthon,én mondtam hogy ha lesz rá időd elmegyünk vidámparkba?aztmondta :hát..szívesen megyek, majd meglátjuk

EZ MOST MI?


2011. júl. 7. 21:14
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:
ja és chaten beszélgettünk, mondtam hogy végre itt vagy :) egész nap téged vártalak :) válasz: "tényleg?:D :D,,
2011. júl. 7. 21:18
 2/16 A kérdező kommentje:
Lehet még nála esélyem?Meg azt is mondta hogy kecskeméten lesz azután balaton aztán még lesznek tervei.magától nem nagyon beszél :( amúgy nem egy bulizós lány .(és én sem vagyok egy bulizós fajta, de fontos nem vagyok egy looser,de mostkomolyan)PLS csak értelmes válaszokat, Köszi :)
2011. júl. 7. 21:21
 3/16 A kérdező kommentje:
Meg még 1 dolog ami szerintem elég negatív dolog hogy köszönés nélkül lelépett a chatről...
2011. júl. 7. 21:23
 4/16 anonim ***** válasza:
szerintem hagyj neki egy kis időt! és próbálj beszélgetni vele, arról, hogy akar-e találkozni veled, mozi? vidámpark? bármi... ha igent mond akkor virág...(nem bonbon- azt később)... aztán beszélgessetek..jobb tanácsom nincs... am, nem lehet h csak szétkapcsolt a nete??... :/
2011. júl. 7. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Nem hiszem hogy megszakatt, mert nem jött vissza, az a baj hogy kb mindent én kérdezek,ha nem kérdezek akkor megsem szólal.(chaten)És mi már találkoztunk táborban.Jól szórakoztunk mint normális barátom lenne. ez a baj, tehát ha nem nagyon ismerem akkor simán elmondok neki mindent, de így ha elutasít elég kínos lesz,(egy fogunk járni)Próbáltam vidámparkba hívni, azt mondta szívesen jön de még meglátjuk, ezt mondta:( az idegesít hogy nem ír semmit magától :(Kérdezem tetszett a tábor?azt mondta:Nagyon!!! de tőlem ezt már nem kérdezte meg...Amúgy meg köszi hogy írtál :)
2011. júl. 7. 21:36
 6/16 anonim ***** válasza:
bocsi h megkérdezem de hány évesek vagytok? van barátja? közel laktok egymáshoz?
2011. júl. 7. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
15 éves egy kerületben lakunk, de igazából én csak mennék vele sétálni egyet a dunaparton vagy moziba,vagy vidámpark,váciutca...nem szeretnék semmi komolyabbat,viszont a kapcsolatot hosszú időre szeretném,az a baj hogy a chatelésből az látszik hogy nem egy rugalmas lány,tehát kérdezem hogy mit csinálsz nyáron?kecskeméten leszek valószínüleg egész nyáron,mondom h ha lesz időd eljössz vidámparkba, aztmondta: szívesen majd meglátjuk... tehát érezni hogy őt nem is annyira érdekel a téma :(
2011. júl. 7. 21:50
 8/16 anonim ***** válasza:
Na ez 1 álca.Vidámpark=franciaágy.Szóval érte mész,belevágod 1 zsákba,hazaviszed,kikötözöd a falhoz,azt mehet a fincsa szado-mazo
2011. júl. 7. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
érdekli*
2011. júl. 7. 21:52
 10/16 A kérdező kommentje:
az ilyen kötsögök kérem kíméljenek.
2011. júl. 7. 21:53
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!