Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért a r_bancok jönnek be a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért a r_bancok jönnek be a fiúknak?

Figyelt kérdés
Mert megfigyeltem h minden pasi (még azoknak is akik normálisnak néznek ki) a feltűnő szőke nagymellűek jönnek be. A pasi ennyire csak a f_rkuk után mennek?
2011. júl. 6. 20:22
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
nekem például szinte minden barna hajú,vákony csaj bejön.
2011. júl. 6. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
és a lányoknak miért csak a jóképű beképzelt majmok jönnek be? na látod, kár általánosítani.
2011. júl. 6. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim válasza:
nem feltétlenül gondolom, hogy pont a szőke nagymellű lánykora gondolt. vannak szőke nagymellű lányok, akik nem viselkednek ribanc ként. de ez szerintem minden lányra vonatkozik, akik rázzák magukat,és ribanc módra viselkednek.én is észre vettem, hogy a pasik csakis a farkuk után mennek és ezért van egy két lány aki képes ribanckodni, kidobni a kirakatba mindenét ami van, és rázni magát a semmire. ha ez kell ahhoz, hogy egy fiú észre vegyen, akkor köszönöm nem kell. ne azért szeressen ahogy kinézek, hanem azért aki vagyok. engem például a volt pasim egy ribanc miatt hagyott el, akivel 1 hónap múlva szakítottak is. tehát ebből látszik, hogy a pasik sokszor nem az eszükre, hanem a farkukra hallgatnak
2011. júl. 6. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

Na erről csak annyit hogy szőke vagyok nem éppen kicsinek mondható csöcsökkel..

mégse nyálhuszár lovagom van.. mert nem bírom a lányfiúkat..

és mellesleg nem leszek ribanc attól hogy szőke vagyok sőt egyenesen gyűlölöm a plázamajmokat..

szóval köszi "cicca puszcsi láwcsi" -.-"

2011. júl. 6. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

Attól függ, hogy barátnőnek vagy dugásra mi jön be.

Dugásra általában a bomba(értem ezalatt az átlag feletti csajokat) csajok keltik fel az ember figyelmét.

Barátnő szempontjából csak egy szimpátia kell, testi vonzalommal megfűszerezve.Barátnőnek soha nem kéne nagyon fullos csaj, mert nem tudnék benne megbízni.

2011. júl. 6. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

és te szép vagy?:D Mert ha igen tuti sikered lesz egyszer

f17

2011. júl. 7. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
ne általánosits! :D van h egy fiunak a visszafogottab csaj jön be :)
2011. júl. 7. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!