Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fiúk! Ti odamentek egy lányhoz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Ti odamentek egy lányhoz, ha tetszik nektek?

Figyelt kérdés
Nem szórakozóhelyekre gondolok, hanem szimplán az utcán, buszon..stb.:) És ha igen, ezt rendszerint eljátsszátok?:)
2011. júl. 6. 16:07
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Igen, ha egyedül van odamennék:)

18F

2011. júl. 6. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Nem. De még ha kölcsönös lenne (a tetszés) se biztos.

23F

2011. júl. 6. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Igen, már többször is megtörtént, de soha nem úgy, hogy kimondtam: tetszel nekem. Szóba elegyedtem vele valahogy, ennek mindig megtaláltam a módját.
2011. júl. 6. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Hm..én lehet először kicsit megijednék, ha valaki odajönne, de sosem lehet tudni. Igazából azért vagyok kíváncsi a válaszaitokra, mert érdekel, hogy ez mennyire rendszeres nálatok. Egy nap akár többször is, vagy valakinek nagyon kell tetszenie ahhoz?
2011. júl. 6. 16:29
 5/13 anonim ***** válasza:
En oda szoktam menni, persze csak akkor, ha valamilyen jelzest ad felem az illeto. Tobbszor volt ilyen alkalom, a szorakozohelyeket nem szeretem.
2011. júl. 6. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Nem, ennyi nem elég, na meg sok lány van, akit szépnek találok. Szóval ez a "csúnyához nem mész oda"-duma nálam érvényét veszti, mert a széphez sem megyek oda :P

Eddig egyetlenegyszer kezdeményeztem ismeretlen lánynál, de ott több más egyéb is közrejátszott. Azóta is együtt.

2011. júl. 6. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Oda. 16/F
2011. júl. 6. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Attól függ, hogy látom-e, hogy neki is tetszem...ha egyértelmű,a kkor odamegyek.

Csak sokan olyanok utcán, buszon stb., hogy nem akarnak beszélgetni...sok lány olyan, hogy nem érdekli, ha odamegy hozzá egy fiú és ÉRTELMESEN akar beszélni vele...nem értem miért.


18/F

2011. júl. 6. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Nem, soha mert úgy is van pasija, vagy biztosan lekoptatna mert sokan odamennek hozzá miért pont engem választana?

21f

2011. júl. 6. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Szia kérdező!

Odamenni még persze odamegyek egy kb 5 méteres körzetébe :))

De megszólítani már nem biztos, hogy megy, mert függ a külső körülményektől, meg az adott helyzettől is, pl egy forgalmas főutca ez semmiképp nem jó, mert nem hallja mit mondok a forgalom miatt, meg kerülgetnének bennünket az emberek, és ez így már nem túl jó...:/. Talán csak egy kis csendes mellékutcában, ahol csak ő van és én abban az adott pillanatban. :)


Egyébként a másik meg hogy az nem nehéz hogy odamegyek és megszólítom hogy szia. Az bakfitty :D, de utána hogy mit mondjak neki? na az a nagy dillemma...:/ főleg ugyebár ,hogy egy tök ismeretlen csajról van szó...

2011. júl. 6. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!