Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » FIÚK bejönne nektek egy olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

FIÚK bejönne nektek egy olyan lány mint én? (Bővebben lent)

Figyelt kérdés

Én imádok motorozni, terepjáróval amolyan off-road versenyeken résztvenni meg ilyen-olyan fiúsabb dolgokat csinálni. De azért persze van nőies oldalam is pl. imádok szexi ruhákba bújni meg téll vannak nőies csajos elfoglaltságom is. És szerintem azért szépnek is lehet mondani mert sokan "megkörnyékeztek" már csak sztem félnek attól h ilyen vad vagyok hogy ilyenek a hobbyjaim.

Lécci irjatok válaszokat és a korotokat is kérlek titeket!!!! :) Előre is köszi.


L/14


2011. júl. 5. 18:23
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%
23/F...de persze nekem bejönne ilyen csaj,legalább kicsit extrémebb vagy a többieknél :) Mondhatni "különleges" :) Szóval csak így tovább,és akkor előbb-utóbb lesz ez tuti kapcsolatod :)
2011. júl. 5. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
100%
És hogy van ez? A fiúsabb lányok vajon csípik a lányosabb fiúkat?
2011. júl. 5. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim válasza:
91%
14 évesen milyen jó is lehet szexi ruhákban járkálni. :)
2011. júl. 5. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:

1.-sőnek: attól függ mit értesz az alatt h lányosabb fiúk

2.irónak: jaám mi csak tudjuk :)) :D

2011. júl. 5. 18:32
 5/23 anonim ***** válasza:
96%
14 évesen off-road terepjárót vezetsz ? Hagyjál már kislány, én még egy rollert sem adnék a kezedbe...
2011. júl. 5. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
89%
Off-road terepjárót? 14 évesen? Na ne viccelj.
2011. júl. 5. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:
Basszus attól h 14 vok még nem vagyok balfék és képzeljétek tok motort is és kocsit is vezetni, mert csak fúi uncsitesóm van akikkel nap mint nap találkozok ésezért "megkellett tanulnom" vezetni és mellesleg én élvezem és amúgy is földes úton megyek szal nem értem h ezzel mi a franc bajotok van :O :)
2011. júl. 5. 19:15
 8/23 anonim ***** válasza:
79%
kár hogy 14 vagy.
2011. júl. 5. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:
mér? :) :O
2011. júl. 5. 19:24
 10/23 anonim ***** válasza:
48%
az a baj hogy hazudsz. amúgy meg hogy lehet KICSIT TUDNI MOTORT VEZETNI?
2011. júl. 5. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!