Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok nektek ez bejönne? Ti...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok nektek ez bejönne? Ti mit szólnátok ha ti lennétek a lány helyében?

Figyelt kérdés
Az a helyzet hogy van egy lány már régóta ismerem de igazán mostanában kezdtem vele többet beszélni, megértjük egymást, sok mindent megosztunk egymással stb.... én szeretem, mindég próbálom megnevettetni, meghallgatom mindég, szemébe nézek és mosolygok, ( általában ezt viszonozza ), próbálok kedves lenni vele stb... de majd elszeretném hívni randizni....ezek alapján mit mondana rá? vagy ha egy pasi ilyen lenne veletek mit szólnátok? hogyan fogadnátok? mind a ketten 16 évesek vagyunk
2010. febr. 21. 11:36
 1/4 anonim ***** válasza:
Nyert ügyed van!
2010. febr. 21. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én szivesen elmennék :D Örülnék neki :D
2010. febr. 21. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha nem örülne, hogy vele vagy azt jelezné neked. De az tuti, hogy nem mosolyogna vissza. Előre is szokott mosolyogni, csak úgy nem mikor megnevetteted? Ha igen, akkor szerintem tuti nyert ügyed van!
2010. febr. 21. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
hát akkor szokott mosolyogni néha, amikor meglátjuk először egymást, vagy amikor néha ránézek, nameg ha valami vicce dologról beszélünk és utána mosolyogva ránézek, csak ilyenkor meg amikor elköszönünk a szemébe nézek és mosolygok és ő is de eközben már nemvagyunk egymás mellett
2010. febr. 21. 11:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!