Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Bonyolult első randi?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bonyolult első randi?

Figyelt kérdés

Kéne egy kis segitség mert tanácstalan vagyok.

Első randin általában ugye egymás megismerése a cél, alap kérdésekkel, mondhatni a nulláról.

De itt a baj, egy ideje már dumálgatunk, nem azt mondom hogy mindent tudok róla de nagyon sok mindent már megtudtunk a másikról és félek hogy mi lesz a randin. Ötletek?


2011. júl. 5. 17:28
 1/7 anonim ***** válasza:
Ezzel én is így voltam múlthéten! 2 hónapig msneztünk, első találkozásnál még folyamatosan volt téma, 2. randin megakadt a dolog és kérte hogy szakítsunk, nagy fájdalmamra.:(
2011. júl. 5. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Juj :S
2011. júl. 5. 17:34
 3/7 anonim ***** válasza:
szerinted csak első randin lehet téma??? akkor az évekig tartó kapcsolatok miről szólnak?? némán dugunk és annyi? ugyan ne legyél gyerekes, ne haragudj, nem tudom hány éves lehetsz, de ez őrültség, ha olyan pasit fogsz ki akivel egy hullámhosszon vagy azzal mindig lesz miről beszélni:))
2011. júl. 5. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én is ettől féltem, mert előtte 8 hónapig csak chat és skype-os hívások voltak, mégis volt miről beszélgetni az első és a sokadik randin személyesen is. :) Ne aggódd túl a dolgot, ne görcsölj rá.
2011. júl. 5. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
ha igazán egymásra vagfytok hangolódva nem kell túl fennkölt téma,gyakorlatilag akármiről beszélhettel amit láttok randi közben,akár az épp arra szálló galamb is lehet téma,ha jól tudtok egymással kommunikálni,viccelődni,stb,stb...
2011. júl. 5. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

én is pont ezen aggódok:D:/:/

fél éve beszélünk szinte minden nap több órát,sokszor hajnalig,és hamarosan találkozunk majd,remélem lesz ott is téma:D

sztem próbálj meg te se izgulni nagyon,legyél spontán és menni fog:D

2011. júl. 5. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Főzős Laci ***** válasza:
Ha kialakul a kölcsönös szimpátia,a fiú jó témákat dob fel,akkor már csak a kémia van hátra!Tehát,ha kellemesnek érzik egymás illatait,akkor menni fog a dolog.Nem csak a kozmetikumokra gondolok,hanem a bőre illatára,és más illatokra is,de ezt már a fantáziádra bízom.A szerelem az tiszta kémia!
2012. jún. 7. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!