Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ilyet hallottatok? Hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyet hallottatok? Hogy reagálnátok? Adnátok neki esélyt?

Figyelt kérdés

Nemrég írt facebook-on egy helyes srác,hogy randiznék-e vele.

Leveleztünk párat, belementem. A randi jó volt, szép, romantikus helyen egy tóparton. Beszélgettünk, nem voltak kínos csendek.

de a végén szóbakerültek az exek. én mondtam, hogy már rég nem tartom az enyémmel a kapcsolatot, és lezártam.

Ő meg közölte, hogy nagyon hasonlítok a volt barátnőjére, aki meghalt, és ezért is akart velem randizni.

Ez így kicsit "pofánvágott", elgondolkodtam, hogy akkor már rögtön az elején nem is miattam, önmagamért akar megismerni, hanem mert hasonlítok arra a lányra?

Nem esett v.mi jól.

nem tudom, érdemes-e esélyt adnom 2. randira.

te esélyt adnál?

nem tudok mire gondolni, kicsit lesokkolt a dolog.


2011. júl. 3. 22:14
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:

sajnos nem csak kitalálta :S

egy közös ismerősünk mondta :/

2011. júl. 3. 23:17
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!