Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ilyet hallottatok? Hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyet hallottatok? Hogy reagálnátok? Adnátok neki esélyt?

Figyelt kérdés

Nemrég írt facebook-on egy helyes srác,hogy randiznék-e vele.

Leveleztünk párat, belementem. A randi jó volt, szép, romantikus helyen egy tóparton. Beszélgettünk, nem voltak kínos csendek.

de a végén szóbakerültek az exek. én mondtam, hogy már rég nem tartom az enyémmel a kapcsolatot, és lezártam.

Ő meg közölte, hogy nagyon hasonlítok a volt barátnőjére, aki meghalt, és ezért is akart velem randizni.

Ez így kicsit "pofánvágott", elgondolkodtam, hogy akkor már rögtön az elején nem is miattam, önmagamért akar megismerni, hanem mert hasonlítok arra a lányra?

Nem esett v.mi jól.

nem tudom, érdemes-e esélyt adnom 2. randira.

te esélyt adnál?

nem tudok mire gondolni, kicsit lesokkolt a dolog.


2011. júl. 3. 22:14
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
84%
hát, nem nagyon tudok segíteni, ez nagyon durva. :S szegényt sajnálom, de engem is lesokkolna. mindenesetre én talán elmondanám neki, hogy mit érzek, és aztán megkérném, mondja el ő mit gondol. ha tényleg nem tud túllépni ezen, akkor mondanám neki, hogy emiatt legyünk inkább barátok, mert nem tudnék így belemenni egy kapcsolatba.
2011. júl. 3. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
44%
Beteges... Amúgy meg hagyd már a csába a facebookot!
2011. júl. 3. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
77%
Nem adnék neki esélyt. Nem te kellesz neki hanem a volt barátnője. Te nem vagy az. És elkerülhetetlen, hogy ne rá gondoljon mikor veled van.
2011. júl. 3. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Ajjajj... Korod 16 körüli, az övé meg 21-22?
2011. júl. 3. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
nem, idősebbek vagyunk. de nem hiszem, hogy a korunk itt a lényeges
2011. júl. 3. 22:25
 6/11 anonim ***** válasza:
Nem, csak egy történetre hasonlít (huszonéves srác tizenéves barátnője meghalt).
2011. júl. 3. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
pesti volt?
2011. júl. 3. 22:32
 8/11 anonim ***** válasza:
Nem adnék neki esélyt. Sajnálom rettentően szegényt, de ő még valószínűleg nem heverte a fájdalmat, és benned keresi azt a lányt. :S Hagyd továbblépni.
2011. júl. 3. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Nem, kecskeméti.
2011. júl. 3. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Próbálj meg vele beszélni a csajról, ha látod, h fájdalmasan érinti a téma, akkor még nem lépett rajta túl és, ha nincs túl rajta, akkor semmi más körülmény nem számít, csak az, h nem áll készen. Egyébként egész biztos vagy benne, h nem csak kitalálta? Hülye kérdés, tudom, de én egy kicsit utána kérdezősködnék ennek, bár belátom nincs sok értelme, h ilyesmiről hazudjon.
2011. júl. 3. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!