Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Az normális ha egy fiú és egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az normális ha egy fiú és egy lány 4-szer találkoztak, mind a 4-szer a fiú hívta el randira a lányt. A randin minden jól ment. ---> Mindig a fiúnak kell elhívnia randira a lányt?

Figyelt kérdés
2011. júl. 3. 14:57
1 2 3
 11/25 A kérdező kommentje:
, pontosabban nem beszéltük mét meg a köv. randit csak azt h melyik nap.
2011. júl. 3. 22:56
 12/25 anonim ***** válasza:
100%
akkor szerintem majd beszéljetek róla. várd meg hogy rákérdez-e, és ha nem, akkor kérdezz rá te. csak lesz valami. meg figyeld a lány reakcióit a randikon. hogyan reagál pl ha hozzáérsz, úgy sétáltok, elhúzódik-e. ezekből elég sok mindent le lehet szűrni. :)
2011. júl. 3. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 A kérdező kommentje:
4x találkoztunk, ha beszélünk a szemembe néz, sokat nevetünk,sokszor rám mosolyog,1szer hozzám bujt, bucsuzáskor puszi, más fizikai kontaktus még nem nagyon volt, de legközelebb már megpróbálom megfogni a kezét :)
2011. júl. 3. 23:07
 14/25 anonim ***** válasza:
100%
ezek eddig nagyon jó jelek. főleg, hogy már ennyiszer elment veled találkára. nem vagy neki közömbös szerintem, én pl szerintem nem mennék el úgy találkára, főleg nem többször, hogy közömbös a srác. a kézfogás tuti nyerő, az egyértelművé teszi az egész helyzetet. egyébként az is jó, hogy nem siettek el semmit. a lány sem riad el. drukkolok, és majd várom a beszámolót!:)
2011. júl. 3. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 A kérdező kommentje:
kösz a biztatást :) jó éjjt!
2011. júl. 4. 00:20
 16/25 A kérdező kommentje:
Az szerintetek jó ötlet ha elviszem egy koktèlt inni, multkor mondta h még nem ivott?
2011. júl. 4. 13:50
 17/25 anonim ***** válasza:
igen, jó ötlet, biztos kíváncsi rá, és új élmény is lesz. ha a későbbiekben majd koktélozik te fogsz eszébe jutni. ;)
2011. júl. 4. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 A kérdező kommentje:
Rám írt h találkozna velem megint :)) drukkoljatok h miden jol menjen :D
2011. júl. 5. 12:44
 19/25 anonim ***** válasza:
100%
drukkolok. jól haladsz, nyugi. ;)
2011. júl. 5. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 A kérdező kommentje:
nagyon jó volt :)) igaz h nem fogtam meg a kezét mert amúgy is elég meleg volt, de végig beszélgettünk, nevettünk, megölelt :) , a köv. randit is megbeszéltük :) és köszi a segìtséget, a válaszokat :)
2011. júl. 6. 19:16
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!