Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mégis hogyan mondjam el neki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mégis hogyan mondjam el neki amit érzek?

Figyelt kérdés
Van egy lány, 17 éves hetedikes korom óta bele vagyok zúgva csak nem tudom ezt mégis hogy mondjam el neki. találkozgatunk hétvégén is meg minden és mindig elhatározom hogy na majd most, de amikor odakerülne a sor mindig meghátrálok. Az a baj hogy látta elég gázos lázadó korszakomat is és wááá megőrülök egyszerűen annyira odavagyok érte. :((( segítsetek kérlek, jah és amit még nem értek hogy soha nem szokott lámpalázam lenni ilyenektől szóval mindig megtudtam mondani egy lánynak mit szeretnék ő az első akinek nem
2011. jún. 28. 22:44
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Guríts le 2-3 feles páleszt, mielőtt találkozol vele. Persze utána fogmosás vagy rágó, száj öblítő ajánlott :D
2011. jún. 28. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
talán mert öt jobban szereted mint a többit mond neki figy már nem csak barátként tekintek rád aszem beléd zugtma azt vagy lesmárol vagy elhajt vagy mond valamit xd
2011. jún. 28. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Azért félsz, mert számodra nem átlagos csaj, hanem különleges :) Szerintem simán monnd meg neki! De ne neten, mert az nagyon szánalmas tud lenni, és vissza fele is eltud sülni! Pl így! Már régóta el akartam neked mondani valamit, de úgy érzem most van rá a legjobb alkalom. Nagyon tetzsel nekem és különleges lány vagy számomra, (közben bele is rakhatsz bókokat.) és azt szeretném kérdezni hogy nem e járnál velem... Kissé béna, de ez cska egy példa :) Sok szerencsét! .. Ja és még egy tanács. Ne húzzd sokáig, mert aztán jön egy pasi, aki "ellopja.."
2011. jún. 30. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Hát ha kettesben találkozgattok, akkor már biztos ő is gyanít valamit, valószínűleg érez is valamit irántad. Simán mondd el neki, hívd kicsit romantikusabb helyre. Nincs vesztenivalód. Ha kikosaraz, nem futsz utána feleslegesen. Ha meg nem, nyert ügyed van. Majd írd meg hogy mi lett, drukkolok ;)
2011. jún. 30. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

miért írjátok minden fiúnak, hogy : csak egyszerűen mond meg neki!...??

ha ez ilyen egyszerűen menne nekik nem tennék fel a kérdést...

amúgy, ha csak így meg akarod mondani egyszerűen, akkor szerintem akár gyakorolhatsz is...mondjuk a fényképének mondod..és felkészülsz a lehetséges válaszokra...

2011. jún. 30. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
hát mond míg nem késő és nem kezd el mással járni! ugyan így jártam de most rá kérdezett a fiú de már nem teccik vagy is igen csak nem ugy mint régen
2011. jún. 30. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Mert mi a baj azzal, ha csak simán megmondja neki? Másképp is lehet? Minek kerülgesse a kását? Ha bátorításra vágyik, megkapta :)
2011. jún. 30. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!