Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért mondják rám mindig a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért mondják rám mindig a fiúk h aranyos vagyok?

Figyelt kérdés
Ezt azt jelenti h soha nem fognak úgy rámnézni mint egy nőre?
2011. jún. 28. 17:15
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
igen azt jelenti. az aranyosat arra használják aki nem sexi, de a kishuguknak elfogadnák mert olyan kis védenivaló....-.-"
2011. dec. 1. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim válasza:
mert tudják azt amit te nem, nem biztos, hogy akit te apa ként szólítasz, az valóban az apád-e.. nálam is így volt.. mondták hogy aranyos így ugy stb.. aztán 4-5 éves koromba anyám 1ik barátnője megkérdezte, honnan ez a szép kisgyerek? hol az apa? anya erre azt felelte hogy AZT SEM TUDOM KI AZ APJA. na takarodj.. egy örök emlék :)
2011. dec. 1. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim válasza:
nagyon sokáig féltem attól én is hogy a pasim folyton csak azt mondta hogy aranyos vagyok.! mert úgy gondoltam hogy akkor nem is vagyok neki lég vadító meg....stb. DE egyszer bátorkodtam megkérdezni tőle hogy akkor nem is tart nőnek vagy esetleg dögösnek, és erre ő: OLYAN HÜLYE vagy .!!! nagyon ritka az olyan csaj aki egyszerre Aranyosan Dögös, és NŐ is egyben.! Ez HATÁROZOTTAN bokk.
2011. dec. 1. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Az aranyost lányra amikor mondom a következőt értem alatta: Különlegesebb mint a többi lány, szeretni való, hozzá hűséges maradnék és megbecsülném.

aranyos tehát tisztelem, mert nem akkora riherongy mint a többi nőtársa. Értékeket képvisel a szememben.


Egyszóval..olyan aranyos:-))

2011. dec. 1. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!