Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért mondják rám mindig a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért mondják rám mindig a fiúk h aranyos vagyok?

Figyelt kérdés
Ezt azt jelenti h soha nem fognak úgy rámnézni mint egy nőre?
2011. jún. 28. 17:15
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Ne ijedj meg, ez fordítva működik. Ha egy nő mondja egy férfire, az gáz. Ellenkező esetben inkább jó jel.
2011. jún. 28. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Jaj nekem is mindig ezt mondják soha nem tudom hova tenni hogy ez mit is jelent.
2011. jún. 28. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Nem, ez csak nálatok jelenti azt. Ha fiú mondja, simán bejöhetsz neki.
2011. jún. 28. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Sokszor annyit jelent hogy valami pozitívat szeretne rád mondani de semmi jobb nem jut az eszébe.. szóval ne gondolj rosszra ezt inkább vedd bóknak
2011. júl. 3. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Én halálosan szerelmes voltam egy fiúba aki csak egy aranyos pici lánynak tartott..simogatta a fejem, ölelgetett de nem mondta ki hogy járni szeretne vagy ilyesmi, csak mindig velem volt. kb 13 voltam és a srác 1 hónappal volt idősebb nálam.Nem látszottam 13-nak, csak kb 10-nek xD ő meg sokkal magasabb is meg az arca se volt annyira gyerekes ,de nagyon jó pasi. Sajnos későn érő típus vagyok,de a mai fejemmel biztos ráugrottam vna :D

Amúgy meg azóta is jóban vagyunk (ritkán találkozunk)de maradtam neki ugyan az a pici lány =)

17/L

2011. júl. 3. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
bókolni akarnak neked, azt jelenti h bejössz nekik
2011. júl. 3. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim válasza:
Nekem már sokszor mondták h aranyos vagyok.És végül volt olyan is h utánna élég durván nyomulni kezdett.Ne félj sztem bejössz nekik
2011. júl. 4. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 Anyomika ***** válasza:
:O Nekem a csajom szokta mondani hogy aranyos vok akk mi van?
2011. júl. 6. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
mért fosik mindenki attol h aranyosnak hovják?? Ez jot jelent :DD
2011. júl. 6. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Ez meg megint mekkora hülyeség már és egyáltalán melyik korosztályra jellemző, hogy ha egy lány a fiúra aranyost mond akkor nem tartja férfinak?


15-18 éves kisgyerekeknél vagy hol?


Nekem nem egy lány mondta, hogy aranyos vagyok...aztán szerelmet vallott aztán most kapaszkodjatok még le is feküdtek velem?


Ledöbbentő mi?


Nincsenek egységes szavak amik minden embernél ugyanazt jelentik...pl akire én azt mondom, hogy bejön az azt jelenti, hogy megdugn@m de barátnőnek nem kellene, mert csak arra való..rib@ncos, jellemtelen, megbízhatatlan, hűséget hírből sem ismeri de azért adnék a szájának rendesen aztán mehet haza..barátnőnek meg egy rendes kedves lányt választok inkább...akit megbecsülök és szeretek..nem pedig csak egy tárgynak tekintek aki kielégíti perverz mocskos vágyaimat.


Na vajon a pistának vagy a józsinak is ezt jelenti a bejössz?


Na további jó általánosítást emberek!

2011. nov. 30. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!