Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miert mondjak a ferfiak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert mondjak a ferfiak folyton, hogy "olyan aranyos vagy"?

Figyelt kérdés
Utalom ha azt mondjak aranyos. Aranyos lehet egy kiskutya vagy egy kisbaba, de nem egy no. Noiesen oltozkodom (nem egyenlo azzal, hogy kint van a derekam, egy kilo smink es szoli) igenyes vagyok es evek ota modellkedem is. Elvben tehat nincs baj a kulsommel, de ilyenkor mindig elbizonytalanodom. Csak engem zavar? Ez nem lekicsinylo, en latom rosszul??
2010. nov. 29. 17:16
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Nekem ezt a lányok mondják...
2010. nov. 29. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Igen, te látod rosszul.
2010. nov. 29. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Amiért a lányok is kb...
2010. nov. 29. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
A lanyokat se ertem, en se mondom senkinek. Ennel tartalmasabb valaszt nem tud senki adni?
2010. nov. 29. 17:25
 5/14 anonim ***** válasza:
68%

3. vok.


Ámde igazad van én is így gondolom teljesen, hogy "Aranyos lehet egy kiskutya vagy egy kisbaba" de nem egy nő vagy egy pasi.


Ha ezt a szót hallom egy lánytól akkor kiráz a hideg, szerencsére van b.nőm ugyhogy ezzel már nincs problémám.


De, ez semmi mást nem jelent, csak hogy HAVER VAGY BARÁT VAGY de semmi többet, szóval jófej szép csaj vagy vagy jófej kedves pasi, de az hogy én lefeküdjek veled vagy kicsivel többet elképzeljek veled az kizárt.....

2010. nov. 29. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

"A lanyokat se ertem, en se mondom senkinek. Ennel tartalmasabb valaszt nem tud senki adni?"


És mert te nem mondod senkinek, akkor már az rossz is, mi?

2010. nov. 29. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk én se értem miért mondják, te nem vagy aranyos ez egészen biztos.
2010. nov. 29. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

Az utolsora reagalva:‎"Hogy nektek, ha valamiről szó esik, azonnal véleményt kell mondanotok: ez ostobaság, ez okos dolog, ez helyes, ez csúf! Mit ér ez? Rájöttök talán bármilyen tett belső összetevőire? Biztonságosan meg tudjátok állapítani az okokat, amely miatt az történt, ami történt, és miért úgy, ahogy? Ha értenétek a hogyanját, nem í...télkeznétek olyan sietve."

Johann Wolfgang von Goethe

Nem szorul magyarazatra...

2010. nov. 29. 17:38
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Ja, idézni qrva kreatív dolog. Próbálj gondolkodni a saját fejeddel.
2010. nov. 29. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Nem akartam kreativ lenni, egyszeruen csak Goethe szebben megtudja fogalmazni azt az igen egyszeru dolgot, hogy Ne itelkezz, mert nem ismersz, azt sem tudod ki vagyok! A tragar szavakat hanyagoljuk, ha kerhetem.
2010. nov. 29. 17:48
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!