Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Tinilányok, titeket lázba...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tinilányok, titeket lázba hozna egy 25 éves izmos, nagy farkú pasi?

Figyelt kérdés
2011. jún. 28. 01:39
1 2 3 4 5
 41/45 A kérdező kommentje:
Igazából csak arra voltam kíváncsi, hogy a fentebb említett két jellemző mennyire fontos a tiniknek. A válaszaitokból akartam megtudni, hogyan érdemes nekiállni az ismerkedésnek. Az a helyzet, hogy én már rég voltam tini, azóta pedig sok minden változott. Például az én időmben még minden tini lány a 20 év feletti fiúkra bukott. Természetesen van egyéb értékes tulajdonságom is a testemen kívül, ezek közül sok belső is. Pl. egész jól festek, de ez csak egy a sok közül. A testemen sem poénból dolgozok, hanem sok év munkájának az eredménye, amelynek célja nem feltétlenül az volt, hogy izmos legyek. De azért köszi a véleményt !
2011. jún. 29. 08:13
 42/45 anonim ***** válasza:

Utolsó válaszoló vagyok.

Igazság szerint én is a 20-as pasikra "bukok", mármint úgy gondolom, hogy mindenképp legyen nálam idősebb legalább 2 évvel.

Így a leírtak alapján máris más (jobb) a véleményem rólad, hogy már nem csak a méreteiddel, és izmoddal kétkedsz, hanem valamennyire látom, hogy úgymond normális vagy. :)

2011. jún. 29. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/45 anonim ***** válasza:

És ez sokkal fontosabb, hogy mekkora a farkad, vagy éppen mennyire vagy izmos.

Bocsi, csak az előzőt véletlenül elküldtem. :)

2011. jún. 29. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/45 A kérdező kommentje:
Köszi a választ, megfogadom a tanácsot, és jövőben próbálok nem csak valamennyire, hanem nagyon is normálisnak tűnni. Látod, azért még tudok tőled tanulni, szóval nem olyan vészes ez a korkülönbség :)
2011. jún. 30. 03:59
 45/45 anonim ***** válasza:
Én egy percig sem tartottam vészesnek. :)
2011. jún. 30. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!